Skocz do zawartości

PC do ~3000zł Sama puszka!


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Sadek.0,

Recommended Posts

Witajcie!

Mam mały przypływ gotówki i planuję złożyć sobie puszkę, ostatnie dwa lata spędziłem poza światem komputerów, nowinkami itp. Dlatego zwracam się do was, abyście pomogli mi takowy sprzęt złożyć. Potrzebuję obudowy, chłodzenia, zasilacza, płyty głównej, procka, ramu, karty graficznej. Posiadam tylko napęd, monitor, klawiaturę i myszkę. Monitor to LG W1934S ale w przyszłości będzie zmieniony. Chciałbym też dowiedzieć się jaka będzie różnica w zestawie za ~2tys. + a w zestawie za ~3tys. 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

http://www.morele.net/inventory/info/7nrj0/

-Procesor bez mozliwosci OC ale do gier napewno wystarczy ( w tej cenie nie ma nic lepszego)

-sprawdzona plyta glowna ktora jest wystarczajaca do procesora bez mozliwosci OC

-sprawdzony i najczesciej wybierany zasilacz w tej cenie ( napewno wystarczy zeby zasilic caly komputer)

-karta graficzna ktora pozwala grac na wysokich detalach w wiekszosc gier w Full HD

 

Cięzko zlozyc cos lepszego w tej cenie. Pozdrawiam

 

Edit. Lub jesli mozesz dolozyc 300zl to tutaj jest zestaw z lepsza grafika ( GTX970) http://www.morele.net/inventory/info/38Y6Zw/

Edytowane przez snowqwer
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

 

 

napęd

Na złącze SATA ?

 

 Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

AsRock B85M Pro3 /intel B85, LGA 1150/

Palit GeForce GTX 970 JetStream 4GB DDR5 256Bit (1304/7000) + Gry

Razem 3086zł  +  kod na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa
 
Dostajesz tutaj wydajną czterordzeniową i5, płytę w formacie matx z czterema bankami na pamięć, 4GB RAM na początek z czasem dorzucisz drugą identyczną kość, wydajną kartę graficzną w postaci GTX 970 od Palita, która to dysponuje półpasywnym układem chłodzenia, standardowo 1TB HDD na dane i gry, przewiewną obudowę Zalmana z trzema wentylatorami 120mm i regulatorem prędkości, filtrami przeciwkurzowymi oraz usb 3.0, a także zasilacz z mocną linią +12V 408W i zapasem mocy.
Jeśli nie jesteś w stanie tyle dołożyć schodzimy na budżetową płytę główną MSI H81M-P33 /intel H81, LGA1150/
 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dziękuję za szybkie odpowiedzi, martwi mnie tylko RAM, 4gb może być przymało, od razu wziąłbym dwie kości, 129zł musiałbym dorzucić. Co do napędu to jest on na starą szeroką taśmę. Mam pewne wątpliwości co do zasilacza, czy aby na pewno 450Watt wystarczy na uciągnięcie GTX970?

Link to post
Share on other sites

 

 

Co do napędu to jest on na starą szeroką taśmę.

Niestety, jesli będzie CI potrzeby ttrzeba go zakupić.

 

 

am pewne wątpliwości co do zasilacza, czy aby na pewno 450Watt wystarczy na uciągnięcie GTX970?

Będzie jeszcze zapas mocy tkai zestaw pobierze w granicach 240-250W   http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/geforce-gtx-970-980-premiera/strona/22759.html


Co do pamięci, jeśli zdecydujesz się na zakup 8 GB celuj w Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Ballistix

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Rozumiem, napęd sobie też zakupię, nieco ponad 3 tys. i sprzęt wydaje się być OK! Dla mnie, nawet bardzo OK!

Dziękuję za pomoc, jeśli ktoś jeszcze chciałby zestaw zaproponować to zapraszam, wstrzymam się do jutra i zamawiam części.

 

edit. Co do pamięci, to tak zrobię.

Edytowane przez tytano0
Link to post
Share on other sites

Wystarczyć wystarczy. Jeśli nie to dla własnego spokoju możesz zainwestować dodatkowe parę dych na sprawdzonego Thermaltake Smart SE 530 http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=46308ale pytanie czy jest sens ? Bo tak jak powiedział ci kolega wyżej, ten zestaw pobierze w granicach 250W.

 

Sam też go zakupiłem 3 lata temu (tylko to nie jest jeszcze wersja modularna) i nie mam co narzekać.

Edytowane przez Rafioninio
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...