Skocz do zawartości

Jednostka do wymagających gier ( MAX 8500 zł ).


Recommended Posts

Sadek.0 dzięki za Twoje wypowiedzi, uspokoiłem się odnośnie zasilacza i obudowy. Co do karty graficznej to mam obawy co do wydajności 970 w najwyższych detalach i najnowszych grach. Więc wołałbym dużo mocniejszą kartę, ty bardziej że teraz dysponuję funduszami, a potem mogę ich nie mieć :) Oczywiście nie musi być to Titan X. Bardzo możliwe, że zakupię 980Ti, w końću to ma być wydajnościowo Titan X z połową pamięci. Tylko czy z kolegi 6 GB VRAMu nie okaże się za mało np za rok?

 

Czy mógłbyś podać propozycję, jak według Ciebie powinien wyglądać zestaw?

Edytowane przez raventes
Link to post
Share on other sites

Do FHD 970 na pewno nie jeżeli kolega chce mieć stale 60 fps. Ja na twoim miejscu poczekalbym na 980 ti tym bardziej że będzie dostępny z autorskim pcb i chłodzeniem. Myślę że za około miesiąc będzie już dostępny. Bądź titan x ale tu chłodzenie referencyjne i pewnie będzie głośno.

Na pewno wymienił bym też bude. Dzisiejsze konstrukcje mają lepsza cyrkulację powietrza. Posiadają często regulację obrotów dzięki czemu może być cicho i wydajnie .

Link to post
Share on other sites

. Na pewno wymienił bym też bude. Dzisiejsze konstrukcje mają lepsza cyrkulację powietrza. Posiadają często regulację obrotów dzięki czemu może być cicho i wydajnie .

 

Uważasz że w budzie jaką mam teraz jest słaba cyrkulacja powietrza? Ja bym się nie odważył tego napisać, a na ciszy mi nie zależy. Gdyby mi na niej zależało nie miałbym tej obudowy którą mam.

 

KomaNdoRamBoo te zjawisko dotyczy w 99% zasilaczy na słabych jakościowo podzespołach. Enermax takich raczej nie używa.

 

EDYCJA: 

Panowie są już dostępne testy 980Ti na którą ostrzę sobie zęby :) Czy zatem na 100% można już stwierdzić, że mój zasilacz Enermax Modu82+ 625W (EMD525AWT da radę zasilić tą kartę i procesor i7 4790k? Oczywiście do tego trza jeszcze doliczyć monitor EIZO FS2333.

Edytowane przez raventes
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...