Skocz do zawartości

Gtx 960 vs R9 280x


Recommended Posts

W takim Wiedźminie 3 gtx 960 zjada 280x na śniadanie

ło stary całe 4 fpsy(pawie o półkę wyżej, a jednak nie), a nie ma sterowników pod wiedźmaka jeszcze, nie mów mi że nic nie dają bo najnowsze w gta5 dały mi ponad 20 klatek więcej, więc tu też mogą coś dodać 

 

co do nvidia hairworks, to nie czasem amd ma tressfx które jest już od dawna ?

 

pytanie do autora, jaki masz obecny sprzęt ?

Edytowane przez mesiuskate
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze są to tylko pogłoski a nie oficjalne informacje, póki się to nie potwierdzi nie brałbym tego na poważnie. 

Co do 280X a 960tki to GTX jest bardzo nieopłacalną kartą, to jest już chyba middle-end i kosztuje prawie 950zł gdzie cena powinna być przynajmniej 200zł mniejsza. Tak ja to odczuwam


Chociaż jeżeli tylko o wiedźmina się rozchodzi, to na razie AMD nie wypuściło żadnych sterowników poprawiających wydajność kart, to na chwilę obecną to 960tka będzie lepsza przy W3

Link to post
Share on other sites

280<960<<280x tak to wygląda. Jeśli 960 kosztuje niewiele ponad 8 stówek to nagle staje się opłacalną kartą. Cena taka sama jak 280, wydajność trochę lepsza a z w3 gratis po prostu warto wziąć tą kartę.

Ale w jednym masz rację: Za 950 nie warto brać 960, 5 dyszek więcej i mamy 280x. Ale z 280 gtx wygrywa

Link to post
Share on other sites

Ja też jestem za tym, żeby autor poczekał do czerwca/lipca. Może AMD coś poprawi, chociaż te 7-10% (choć wszystko wskazuje na odgrzewane kotlety). Poza tym, kto wie, czy nV nie wyda jakiegoś 960 Ti ze 192 bitową szyną i 3 GB ramu? Może z tym czekają właśnie na ruch AMD, kto wie. Możliwe, że w ogóle nic takiego nie wyjdzie. Wiem, że dużo gdybania, ale moim zdaniem warto poczekać. Najwyżej później kupisz tą swoją kartę ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...