Skocz do zawartości

Lumia 532, simlock orange.


Recommended Posts

Zastanawiam się nad zakupem Lumi 532 Dual sim, bo mój stary szajsung zawodzi (niby ma roota, ale nie działa zadowalająco). Zauważyłem bardzo fajne oferty allegro za mniej niż 300 zł. Jest tylko 1 haczyk, mianowicie telefony są z orange, a ja mam Tmobile. I teraz moje proste pytanie, czy w Lumi 532 orange stosuje simlock?

 

Jeszcze zapytam, czy jak mam telefon z dual sim, to mogę mieć na 1 normalna kartę do gadania, a na drugiej Aero i korzystać z internetu Aero, bez uruchamiania jednocześnie internetu na karcie normalnej?

Link to post
Share on other sites

SIM Lock - tego nie wie nikt :) SERIO - piec Lumi 920 kupionych w pracy, dwie brandowane bez SIM Lock, jedna Brandowana z SIM Lock, dwie "czyste", wariant CV, bez SIM Lock i Brandowania. Lumie 1520 były bez brandu i Sim Lock :) :) Czysta loteria :)

 

Co do drugiego pytania - TAK - możesz z jednej karty rozmawiać - a w drugim slocie mieć internet, AREO działa normalnie.

 

A nie Myslaleś nad Lumia 535 ? Jest lepsza niż L532 i spokojnie kupisz ją za 300 zł - na Olx.pl czy Allegor jest sporo ogłoszeń z prawie nówkami.

Link to post
Share on other sites

Myślałem nad 535 i wydaje mi się, że 5 cali nie jest mi potrzebne i raczej nie będzie sie za dobrze mieścił w kieszeni Jeansów (wsadzony w jakiś plastik albo coś). Obecnie mam bodajże 3,5 i powiem, ze więcej mi nie potrzeba, bo zazwyczaj mam Tablet, a telefon służy mi do neta, gier, czytania tylko jak gdzieś jadę na 2-3 dni i nie biorę tabletu, albo jak potrzebuję coś szybko na mieście sprawdzić. Dlatego zdecydowałem się szukać w pierwszej kolejności 532, bebechy prawie takie same. 

 

Myślałem jeszcze nad 435, w ramach tańszej wersji, ale nie wiem jak płynnie by działał na 2 rdzeniach (internet, czasem większy PDF czy ebook, jakieś proste gry w stylu szachów, czy angy birds), oraz nie wiem jak się spisuje aparat, który ma raptem 2mpix (mój galaxy ace ma 5 a robi średnio czytelne zdjęcia)

Link to post
Share on other sites

hmm, najtańsza sprawna i cała 532 kosztuje na OLX 200 zł (niby nówka: http://olx.pl/oferta/microsoft-lumia-532-na-dwie-karty-sim-CID99-IDabDnN.html#5880df96ab),a 535 270zł (http://olx.pl/oferta/sprzedam-nokia-lumia-535-CID99-IDafC7x.html#c2f99ba048 przy czym nie wiem czy to 1 sim, czy dual), więc jeśli ten rozmiar rzeczywiście tak nie przeszkadza (czego w sumie nie jestem pewien), a reszta bebechów oraz czas pracy są porównywalne/przeważają na korzyść 535, to może się zdecyduję

Link to post
Share on other sites

Więc odkopując swój stary temat, znalazłem całkiem dobrą 535: http://olx.pl/oferta/microsoft-lumia-535-stan-bardzo-dobry-CID99-IDajUZ7.html?requestFromAd=1&track%5Bmessage_sent%5D=1&id_at=1165301771

I teraz moje pytanie brzmi, jak to jest z tym problemem ekranów dotykowych, o którym piszą w internecie? Jest, został usunięty? Bo nie wiem czy ten telefonik może mieć problemy.

Link to post
Share on other sites

Pierwsze partie miały problemy - części pomagało wgranie poprawek a reszta musiała trafić do serwisu. W ramach gwarancji MS wymieniał ekrany lub wręcz dawał nowy telefon :)

 

Od pewnego czasu jest cisza :) - pytanie z jakiej partii jest telefon, jak z nowszej to będzie OK. Jak nie - i wystąpią problemy - Masz Gwarancję :) więc Ci naprawią / Wymienią. :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...