Skocz do zawartości

monitorek 500-600zl


Recommended Posts

witam. stary sprzęt się skończył także szukam nowego monitorka. takie coś na szybko znalazłem, co myślicie o 22 BenQ GW2265M albo LG 22MP65HQ i z 24 samsung s24d300hs cena mniejsza niż 500 tez wchodzi w grę ;p coś co będzie dawało jakość w porównaniu do ceny, żeby po prostu nie przepłacać za markę - takiego czegoś szukam ;p

 

poszukałem głębiej znalazłem cos takiego LG 23MP65HQ dobry wybór? 579zł. LG 23MP65HQ-P to jest ten sam monitor?

Edytowane przez areks90
Link to post
Share on other sites

Również polecam produkt AOC. Znakomity stosunek jakość/cena, świetna jakość obrazu, elegancki wygląd (praktycznie brak ramki), małe gabaryty. Niezbyt wygodne sterowanie niewidocznymi od frontu przyciskami, ale zyskuje na tym wygląd, dźwięk bardzo niskiej jakości, ubogi zestaw gniazd.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

tak sie składa ze mam radeona ale w opcjach skalowania nie moge nic zrobic ani nie ma zadnego suwaka ;/ jednak teraz popatrzylem na utubie ze takie same monitorki maja tez taki pasek okolo 1cm na okolo moze to poprostu ramka?

Edytowane przez areks90
Link to post
Share on other sites

w sumie to juz nei wazne, ale tak jak mowilem w opcjach skalowania nie mam zadnego suwaka :P i jeszcze jeden temat jaki kabel hdmi kupic najtanszy moze byc? jest jakas roznica miedzy tanim a drozszymi? z allegro za 7zl chyba jest 2m szukalem wdlg popularnosci i bylo ze zamowiony juz 600 razy takze chyba bedzie dobry ;p

Edytowane przez areks90
Link to post
Share on other sites

w sumie to juz nei wazne, ale tak jak mowilem w opcjach skalowania nie mam zadnego suwaka :P i jeszcze jeden temat jaki kabel hdmi kupic najtanszy moze byc? jest jakas roznica miedzy tanim a drozszymi? z allegro za 7zl chyba jest 2m szukalem wdlg popularnosci i bylo ze zamowiony juz 600 razy takze chyba bedzie dobry ;p

 

Nie ma różnicy między jakością kabla, weź taki za 10zł 1,5m. To jest przesył cyfrowy czyli 0 albo 1. O jakość kabla trzeba się martwić przy połączeniach analogowych (d-sub, dźwięk, etc)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...