Skocz do zawartości

Turnieje- dyskusja ogólna, zapisy itp.


Recommended Posts

Napisano (edytowane)

hehe spider :P

Joke prawie Ci się udał :)

Zerknij na jego staty

Chcesz wiedzieć jaki to gracz? już CI mówię

Gra na 5-6 bo tam ładnie się nabija staty , do tego od razu czuję że to taki mietek dobijacz co się wlecze na końcu składu i w każdej bitwie jest na mapie do końca czasu gry...

Wrzuciłem jego staty do excela , koleś na tierach poniżej 6 ma prawie tyle bitew co ja wszystkich :P

My z Zenkiem zawsze na pierwszej linii :P

 

Ustaw mecz zobaczymy co potrafi :)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Zróbmy coś, zagrajmy ustawkę, rankingówke, cokolwiek jak klan, bo jak wchodzę do gry i widzę np 8 osob i plutniki to już rzygam, poważnie.

Odechciewa mi się grać, na końcu się wnerwię i powywalam co niektórych od góry do dołu, bo i tak różnicy nie będzie czy są w klanie, czy też nie.

Możecie być później na mnie źli.

Nie mówię oczywiście o tu obecnych, tak naprawdę ci co nie są zarejestrowani na forum i tu nawet nie zaglądają mają klan głęboko w doopie, sorry, ale tak jest, won z nimi, takie jest moje zdanie, mówię to co myślę.

 

edit//

Myślałem, że przestałem się przejmować tą sytuacją wewnątrz klanu, ale nie potrafię, taki głupi jestem.

Zależy mi na tym w dalszym ciągu, aby coś razem grać, żeby się wpólnie rozwijać, nie tylko indywidualnie, ale przede wszystkim jako drużyna.

Skończyłem

Edytowane przez gtr76
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

tak naprawdę ci co nie są zarejestrowani na forum i tu nawet nie zaglądają mają klan głęboko w doopie, sorry, ale tak jest, won z nimi, takie jest moje zdanie, mówię to co myślę.

 

Zgadzam się z tobą, po co są w klanie, jak w nim nie uczestniczą.  Daje to im jakieś +10 do lansu?

 

 

 

Zależy mi na tym w dalszym ciągu, aby coś razem grać, żeby się wpólnie rozwijać, nie tylko indywidualnie, ale przede wszystkim jako drużyna.

 

Według mnie tak powinno być cały czas , przecież na tym polega klan ;)

 

Cel zaszczytny , ale największym problemem w klanie jest mała ilość członków , lub jak są to mało co grają.

Trzeba będzie wymyśleć jakiś pomysł, przez który dojdzie więcej ludzi.

 

Łap plusa :)

Link to post
Share on other sites

Pomysły już były, nikt kto myśli o jakichś rozgrywkach (twierdze, rankingi) tu nie przyjdzie, a jeśli nawet to po tygodniu jak zobaczy, że drużynówki leżą i kwiczą pójdzie sam out.

W pewnym momencie było 50 osób i co z tego...

dopóki priorytetem będzie gaszenie gwiazdek (zawsze jest 2) dopóty będzie syf, kiła I MOGIŁA.

Link to post
Share on other sites

Jest nas mało, jeżeli dojdzie ktoś,(tak jak napisałeś) kto chce grać twierdze itp. sobie pójdzie bo drużynówki leżą. A dlaczego leżą? Bo jest nas mało.  Póki jest nas mało nikt "normalny" nie dojdzie , a nie dojdzie ,bo jest nas mało. Ale, jeżeli zaczniemy co bitwę pisać , że zapraszamy do klanu itp. to po jakimś czasie ktoś dojdzie. Jeżeli nie będzie go interesować klan, po prostu jest bo jest to zostanie. Można zbierać powoli takich ludzi , aż dojdzie jakaś ładna cyferka np. te 50 członków. Wtedy ludzie "normalni" którzy nie chcieli dojść bo jest nas mało, dojdą bo widzą że ktoś gra. Ludzie "normalni" dojdą , a tych co nie interesuje klan można wyrzucić pod pretekstem "sry, ale potrzebujemy ludzi dla którym klan jest czymś więcej niż [bmkw] przy nazwie."

 

Trochę chamskie zagranie, ale na razie to wpadło mi do głowy.

 

Of kors to z pisaniem w bitwie to tylko przykład, można napisać (np. ja mogę) w statusie coś typu zapraszamy do BMKW, czy zmienić spoiler(w moim przypadku) na:

 

klan WoT "BMKW - Benchmark Warriors"- chętnych zapraszamy!!!

Dowódca- spider_1987 / Zastępca Dowódcy- zenekzombi / Oficer Kadrowy- gtr76
Wszelkie pytania proszę kierować do gtr'a, lub w temacie ogólnym. Aplikować można w dedykowanym topicu.

Intel Core2Quad q9300 | Asus p5b 1.04g | AMD Radeon hd 5670 512MB | 5GB ddr2 800MHz Samsung | hdd 40GB Samsung | hdd 320GB Seagate | Fortron 500W | Win 7 64bit

 

 

Taki jest mój pomysł, co wy na to?

Edytowane przez kladiator
Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

Chętnie ale muszę wiedzieć kiedy to jest. Plan na przyszly tydzień poznaje w piatki dopiero więc trudno mi powiedzieć czy by mi pasowało czy nie. Robotę koncze o 16 potem czekam na typów z innego abtajlungu- bywa, ze 2h więc w domu jestem w takim wypadku o 19. W takiej sytuacji chyba jednak wolałbym się ogarnąć niż od razu do wota siadac :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...