Skocz do zawartości

Turnieje- dyskusja ogólna, zapisy itp.


Recommended Posts

Pn-Pt- wkładam puszki z pianką uszczelniająca do kartonów tudzież w wieczka od puszek te adaptery z rurką albo gotowy karton na paletę i zwożę. W międzyczasie (jak tylko układam) to magnesem targam puste puszki i na linię wrzucam co jakiś czas. Lajtowa robota. Wolę pakować bo przy linii z wkładaniem się nie wyrabiam (wolę co innego wkładać). A tu troche pochodzę, pościemniam, u know- nie jest tak monotonnie.

A na weekendy przez inną agencję robię tzw basis (max stawka 450 ojro ale to tylko na weekend i ide kiedy chcę i na którą chcę), ostatnio byliśmy też w niedzielę więc za maj parę groszy wpadnie. Tam to zakładanie na takie ramki elementów plastikowych do aut, które idą do chromowania- listwy, znaczki (np merc, opel), ramki lamp przód/tył, grille itp. Robota lekka i mi pasi :D Nie lubię *********ać ;)

 

Ooo na V to od razu KV1 bym brał i z golda na trollu walił :]

Link to post
Share on other sites

Dobra panowie, żarty się kończą :P

Godzina jest przekręcona, powinno być 19:05 (mam nadzieję)

Harmonogram bitew 08.06.2015 18:05Himmelsdorf
BATE
_:_
BMKW_Dream_Team

Chłopaki,

Chciałem Wam gorąco podziękować za wspaniałą postawę w turnieju!

Niestety do dnia dzisiejszego nie dostałem odpowiedzi od WG na proste pytanie, wyniki nie są uaktualnione...

Obawiam się, że nie przejdziemy dalej. :(

Jednakże nie składajmy broni, w następnym turnieju utrzemy nosa oponentom!

 

 Vive la BMKW! :peace:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...