Skocz do zawartości

Lumia 640 XL czy Lumia 735?


Recommended Posts

Na pewno masz na myśli 640 XL? Ma sporo większy wyświetlacz od 735 więc do internetu spisze się lepiej. Aparat z kolei będzie lepszy w 735. Jeśli 830 będzie w takiej kwocie to właśnie w nią bym celował. Bardzo dobry aparat i wyświetlacz 5".

 

 

czy lepiej poczekać na premierę windowsa 10 i kupić telefon odrazu robiony pod ten system?
Obecne telefony też dostaną W10 więc.. 
Link to post
Share on other sites

Ekran lepszy ma L735, zaś co do aparatu są rozbieżne opinie, generalnie recenzenci pisza, ze aparat jest świetny jak na tą cenę. Nie testowalem - ale wyglada na to, że L735 ma trochę lepszy..

 

Ogólnie jeśli nie zalezy nam na duzym ekranie to L735, jak chcemy miec duży ekran to L640 Xl będzie dobrym wyborem.

 

Ja osobiście wybral bym L735 - po pierwsze nie lubie dużych ekranów :) - a po drugie obecnie w L720 i L920 mam Ładowanie Bezprzewodowe, i mój następny sprzęt MUSI je mieć - jak ja mogłem żyć bez Ładowania Bezprzewodowego ?? :) :)

Link to post
Share on other sites

Aparat ma Pure View i 13mpx co daje bardzo dobre efekty jak widać na powyższych recenzjach.

 

Lumia 640 XL nie posiada Pure Viev. Przynajmniej mi nic na ten temat nie wiadomo, ale ten telefon posiadam kilka dni i jeszcze nie wszystkie funkcje w nim opanowałem ;)

 

Aparat robi niezłe zdjęcia, które w telefonie wyglądają bardzo ładnie. Gorzej gdy zrzuci się je ekran komputera. Nie robią już tak dobrego wrażenia. Za kilka dni gdy bardziej opanuję ten telefon napiszę więcej na temat aparatu.

 

Ogólnie jestem zadowolony z tego fona, a do jego gabarytów przyzwyczaiłem się w kilkanaście minut.

Link to post
Share on other sites

Lumia 640 XL nie posiada Pure Viev. Przynajmniej mi nic na ten temat nie wiadomo, ale ten telefon posiadam kilka dni i jeszcze nie wszystkie funkcje w nim opanowałem ;)

 

Aparat robi niezłe zdjęcia, które w telefonie wyglądają bardzo ładnie. Gorzej gdy zrzuci się je ekran komputera. Nie robią już tak dobrego wrażenia. Za kilka dni gdy bardziej opanuję ten telefon napiszę więcej na temat aparatu.

 

Ogólnie jestem zadowolony z tego fona, a do jego gabarytów przyzwyczaiłem się w kilkanaście minut.

W necie są sprzeczne informacje na ten temat, ale faktem jest, że soczewka w aparacie jest marki Zeiss a to jeden z elementów Pure View.

Link to post
Share on other sites

W necie są sprzeczne informacje na ten temat, ale faktem jest, że soczewka w aparacie jest marki Zeiss a to jeden z elementów Pure View.

Soczewka jest z pewnością Zeissa, ale Pure View raczej nie ma w tym telefonie. Jak dobrze kojarzę informacja że aparat posiada funkcję PV jest umieszczana przy soczewce ( patrz 830, czy 930 ). Szukałem i instrukcji i samym telefonie informacji o PV ale nic takiego nie znalazłem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...