Skocz do zawartości

Wyłączający sie ekran w Wiedźmin 3 I Niebieki ekran


Recommended Posts

Witajcie.

U mnie to samo , po zainstalowaniu najnowszych sterowników pod wieśka wywala steropwnik ekranu na chwilę. Karta to palit gtx 970 ze stockowymi zegarami. Najlepsze jest to że jak raz wywali to potem można grać dłużej i nic. Zobacze na poprzednich sterownikach.

 

Znalazłem na forum geforce.com:

Rollback to 350.12 (GTA V ready driver), no issues with The Witcher 3 and no desktop crashes. (many people have issues with latest driver)

 

Także raczej wina sterowników. Wracam do 350.12 i obadam.

Edytowane przez gacek585
Link to post
Share on other sites

Ludzie szału dostają bo wywala im błąd STEROWNIK EKRANU PRZESTAŁ DZIAŁAĆ ALE ODZYSKAŁ SPRAWNOŚĆ na sterownikach do W3 352.86 nawet jak przeglądają strony w Chrome,u mnie to samo :[  :)

http://www.geforce.com/whats-new/articles/geforce-352-86-whql-driver-released

A NVIDIA ani JEDNEJ odpowiedzi nie udzieliła w tej sprawie...

Edytowane przez palamander
Link to post
Share on other sites

Dla zupelnego laika takimi dziurami to i sterowniki beda. Kupuje karte, ma dzialac! Sterowniki? Jakie sterowniki? Ja karte kupilem a nie sterowniki.

 

Z tym że producent nie twierdził wcześniej że karta działac będzie bez sterowników. Ale gratuluje ci umiejetnosci gimnastyki umysłowej. Potrafisz niezle krecic.

 

To troche tak jakbys kupowal dziurawa opone reklamowana jako nowa i sprawna, a potem mowil ze nie czujesz sie oszukany bo masz warsztat i mozesz ja sobie zalatac.

 

Albo kupujesz odtwarzacz plyt, ale nie czujesz sie oszukany bo mozesz puszczac muzyke z kasety.

 

Spójrzmy prawdzie w oczy, obydwoje wiemy ze ta grafa jest pieprznieta, roznica polega na tym ze ty sie starasz budowac swoje ego na tym ze "ty wiesz jak naprawic ten problem bo nie jestes laikiem".

Edytowane przez Okawaru
Link to post
Share on other sites

 

Spójrzmy prawdzie w oczy, obydwoje wiemy ze ta grafa jest pieprznieta, roznica polega na tym ze ty sie starasz budowac swoje ego na tym ze "ty wiesz jak naprawic ten problem bo nie jestes laikiem".

Pieprzniety to jest Twoj tok myslenia. Na zasadzie, bede "hejtowal" bo wszyscy tak robia, pomimo ze nawet nie wiem jak dziala owe 3,5gb+0,5gb. Nie mam zamiaru Cie na sile przekonywac ale teskty typu "gtx 970 to kastrat" moze mowic tylko "umyslowy kastrat". 

Link to post
Share on other sites

Pieprzniety to jest Twoj tok myslenia. Na zasadzie, bede "hejtowal" bo wszyscy tak robia, pomimo ze nawet nie wiem jak dziala owe 3,5gb+0,5gb. Nie mam zamiaru Cie na sile przekonywac ale teskty typu "gtx 970 to kastrat" moze mowic tylko "umyslowy kastrat". 

 

"hejt" to wymowka kogos kto nie ma kontrargumentów, jest to próba trywializacji argumentów osoby z która sie gada poprzez zboczenia z tematu i zrzucenia go na osobę z która sie rozmawia wraz z próba oczernienia, jest to odzywka w stylu "czepiasz sie mnie bo jestem czarny ty rasisto". Jak mam traktowac cie powaznie gdy stosujesz takie taktyki?

Link to post
Share on other sites

Daj spokoj, nawet nie potrafisz konkretnie mi odpowiedziec na zadane wczesniej pytanie tylko brniesz bez  sensu w zaparte, na zasadzie "i tak mnie nie przekonasz, bo ja wiem swoje". Argumenty podalem duzo wczesniej w tym temacie ale po co sie wysilac i je przeczytac (tam mozesz sie dowiedziec jak dziala 3,5gb+0,5gb)? Tkwij sobie w tym swoim przekonaniu, ze 970 to kiepska karta. Tylko dlaczego jej jeszcze nie zwrociles/sprzedales skoro to taki kiepski produkt?

Link to post
Share on other sites

Temat odnośnie wywalania sterowników a tu wojna ile pamięci ma GTX970 hehe.

OK. Rozgryzłem problem chyba, wydaje mi się że to sterownik psyhx powoduje błąd.

Po zainstalowaniu sterowników tych pod wiedzmina zaczęły sie problemy, zaktualizowałem do tych najnowszych i to samo, potem zjechałem do tych na których powinno działać ale nie odinstalowywałem najnowszych i wszystko się downgradneło oprócz psyhxa i dalej wywalało sterownik, po wyczyszczeniu całkowicie wszystkiego i zainstalowaniu tych ostatnich działających (tych wydanych pod optymalizację GTA5 350.12) problem zniknął.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Siema,miałem problemy w Wiedźminie 3 z tymi sterownikami od 352.86 kupiłem grafę nówkę sztukę MSI GTX 970 100ME ta zielona Limited Edition i akurat wgrałem stery 352.86 i były wywalania sterownika oraz na 353.06 tak samo,w grze tak nie bardzo wyrzucało sterownik jak na pulpicie oglądanie filmów czy przeglądanie stron

 

Wgrałem sterownik 350.12 i śmiga aż miło hahaha o co tu chodzi ? Zero wywalania sterownika ;)

Zobaczymy czy będzie ok,jak nie to do innego kompa grafa jeśli tak samo będzie wyrzucała sterownik to zwracam ją

Edytowane przez Rozpruwacz
Link to post
Share on other sites

U mnie to samo g1 gaming 970 i wywalało błędy czasem.

Jakoś specjalnie się nie skarżę, bo już dawno zdążyłem przejść grę i z 90% pobocznych zrobić, jedyne co częściowo olałem to znaki zapytania co są na mapie, bo to chyba jest tylko i wyłącznie po to żeby kasę zarobić.

Wracając do tematu tragedii nie było, ale co około 4-5 godzin wywalało stery w kosmos i trzeba było restart robić (kompa/gry).

Widzę, ze wszyscy z problemami tu mają 970? przypadek? mało prawdopodobne..

 

(ps. Triss > Yennefer)   :P

 

edit. zegarów nie ruszałem, oczywiście już wszystko sprawdzone i zbenchmarkowane ile maksymalnie mogę wyciągnąć, ale nie było potrzeby karty katować, grałem ze wszystkim na maxa i śmigało cacy)

Edytowane przez rasaka
Link to post
Share on other sites

Sprobuj odinstalowac sterowniki przez display driver uninstaller a potem zainstalowac 347.88 U mnie na tych sterownikach nic nie wywala.Karta MSI 970

Ktoś sie domyśla dlaczego prawie kazdy ma problemy z GTX 970 Albo w Wiedźminie albo GTA ? Mi nie wywalało kilka dni a dzisiaj już 6 razy zainstalowałem te stery co pisałeś 347.88 i testuje

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Zostawiłem najnowsze stery. Taktowanie rdzenia 100mhz w dół i max temperatura na 81 stopni i nie wywala.


Edit : Okazuje się że wystarczy podnieść u mnie temperature maksymalna na 81 stopni i nie wywala, zegarów nie trzeba ruszać.

Edytowane przez gacek585
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...