Skocz do zawartości

Telefon w abonamencie. Sprzedaż/kupno.


Recommended Posts

Witam,

 

Mam upartą kobietę, która chce abonament z telefonem. Nie da się jej przekonać o słuszności oferty bez telefonu i dokupienia go osobno, więc proszę o nie proponowanie czegoś podobnego. Niestety uparte stworzenie :).

 

Orientowałem się już sporo czasu w abonamentach ale ostatnio wpadła mi w oko pewna ciekawa oferta z t-mobile. Czy warto wziąźć z abonamentem Z1 compact z dopłatą 100zł. sprzedać na allegro/olx za 900-1000zł. i w ramach "zarobionych" pieniędzy kupić lumię 735 za 500zł również nowa od operatra nówka na olx/allegro.

 

Wydaje mi się to sęsowna opcja bo 300-400 zł zostanie w kapsie biorąc pod uwagę to że lumię 735 z tym abonamentem mam z 9zł dopłatą.

 

Czy opłaca się coś takiego? Troszkę zachodu ale ładna kasa w kieszeni.

 

Jeżeli chodzi o propozycje innych telefonów również jestem otwarty.

Wymagania:

Nowy, wielkość max. w stylu moto g2. Nie piszę o wyświetlaczu bo wiadomo jak to z ramkami okalającymi wyświetlacz. ale 4,7 Byłoby idealne(przecze sam sobie). System obojętny. Sensowny aparat. Nie będzie korzystała z aplikacji wymagających jakiśch ogromnych mocy obliczeniowych. Proszę o nie proponowanie żadnych b-brandów. Telefon brany będzie w abonamencie oczywiście, więc cenę ciężko określić :).

Pozdrawiam i proszę o ciekawe propozycje.

Link to post
Share on other sites

myślę że Twoja kobieta jest bardzo uparta gdyż Ty jesteś bardzo skąpy tudzież żałujesz jej grosza i specjalnie się uparła na telefon z abonamentem ^^ 

a moim zdaniem nie ma sensu sprzedawać Z1 Compact, bo jest to świetny telefon i spodoba się Twojej kobiecie :)

Edytowane przez Bartek5035
Link to post
Share on other sites

Witaj, z autopsji mogę Ci z całego serca polecić Xperie Z1 compact, telefon naprawdę świetny.  Tylko pamiętaj, że jak będziesz ją później sprzedawał możesz mieć trochę zachodu bo z1 compact to tak jak w samsungach "mini". Większość ludzi woli jednak pełne zestawy typu Z1, Z2, Galaxy S4. Trochę telefonów i takiego sprzętu w życiu sprzedałem i to mogę Ci przekazać :)

Link to post
Share on other sites

myślę że Twoja kobieta jest bardzo uparta gdyż Ty jesteś bardzo skąpy tudzież żałujesz jej grosza i specjalnie się uparła na telefon z abonamentem ^^ 

 

a moim zdaniem nie ma sensu sprzedawać Z1 Compact, bo jest to świetny telefon i spodoba się Twojej kobiecie :)

 

Raczej chodzi o to, że Z1 compact ma zbyt mały ekran. Chce coś większego. Na pieniądzach nie śpię a tu widzę szansę na zaoszczędzenie troszke pieniędzy. 300-400zł drogą nie chodzi.

Link to post
Share on other sites

 Chce coś większego. 

To w końcu ma być dla żony czy dla Ciebie?

 

Osobiście korzystam właśnie z Samsunga Galaxy Note II, którego za pewien czas będę sprzedawać(jakby ktoś był zainteresowany :) )

popytaj w salonie, może mają jakieś Noty :)

Link to post
Share on other sites

To w końcu ma być dla żony czy dla Ciebie?

 

Osobiście korzystam właśnie z Samsunga Galaxy Note II, którego za pewien czas będę sprzedawać(jakby ktoś był zainteresowany :) )

popytaj w salonie, może mają jakieś Noty :)

 

Dla żony, nie chce mi się za każdym razem pisać "ona". W temacie napisałem również, że wielkość moto g2 to max a rozmiar wyświetlacza jaki by preferowała to 4,7". A note II już zbyt stary pozatym samsungowi już podziękowałem :).

 

A propo problemu ze sprzedażą z1c. To zawsze zostaje komis, w którym dostanę 900 od ręki.

Edytowane przez michaanu
Link to post
Share on other sites

Dla żony, nie chce mi się za każdym razem pisać "ona". W temacie napisałem również, że wielkość moto g2 to max a rozmiar wyświetlacza jaki by preferowała to 4,7". A note II już zbyt stary pozatym samsungowi już podziękowałem :).

 

A propo problemu ze sprzedażą z1c. To zawsze zostaje komis, w którym dostanę 900 od ręki.

Spoko, spoko. Ja nie mówię, żebyś się zapytał konkretnie o note II, tylko o wyższe modele. Jeżeli zetke masz zamiar sprzedać w komisie za 9 stów to bij do mnie odkupie wyżej. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...