Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Podczas używania mojego komputera spostrzegłem niepokojące zjawisko, a mianowicie obraz na monitorze nabrał innego odcienia, jest też coś takiego jakby na obraz nałożono taką pikselową siateczkę. Nie wiem jak mogę to inaczej opisać. Próbowałem znaleźć przyczynę awarii. W pierwszej kolejnosci obwiniałem kartę graficzną, ale wyjąłem ją i problem znów występuje. Model mojego monitora to Lg Flatron IPS237 Bl. Jest już po gwarancji. Co robić? Wiedźmin we wtorek a ja bez monitora...... :(

EDIT: Własnie odpaliłem Hearthstone'a, wokół liter i cyfr pojawiają się czarne plamy.

Edytowane przez GhostReconPL
Link to post
Share on other sites

Masz integrę? Możesz podłączyć monitor pod nią? 

@edit

A dobra, czyli odłączyłeś kartę i miałeś na ekranie tą samą "siateczkę" ? No to najprawdopodobniej monitor powiedział ci papa.

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Przyglądnąłem się wczoraj dokładniej i zauważyłem, że defekt występuje tylko na lewej stronie monitora ( kończy się mniej więcej w połowie ekranu), a na prawej stronie obraz jest normalny. Okienko menu wyświetla się po prawej stronie :D 

Link to post
Share on other sites

Z innym kablem jest tak samo, a zdjęć nie będę wstawiał, bo aparat wychwytuje piksele i w efekcie obydwa zdjęcia wyglądają prawie identycznie. Chyba po prostu zainwestuję w nowy sprzęt, a ten opchnę jako uszkodzony. Zapytałem się o zdanie domowników i wszyscy stwierdzili jednogłośnie: w luj drobna ''pikselowa siateczka'' i że ta popsuta strona jest ciemniejsza. Pewnie kwestia czasu aż defekt się rozejdzie. We wtorek będę płakał... :cry:

EDIT: Jednak udało mi sie zrobic dobrze obrazujące problem zdjęcie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e1c735f23973be83.html

Edytowane przez GhostReconPL
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...