Skocz do zawartości

Urządzenie wielofunkcyjne laser kolor do ~1k zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Nerus,

Recommended Posts

Witam, poszukuję urządzenia wielofunkcyjnego jak w temacie do użytku domowego.

 

1) Drukowanie kolorowe 40%, monochromatyczne 60%. (chodzi oto co częściej drukuję)

2) Tanie zamienniki

3) Mała awaryjność

4) Auto-odwracanie przy drukowaniu

5) Skanowanie dokumentów oraz kopie

6) Możliwość przesyłania sygnałów i danych przez Lan

7) Może być (ale nie musi) Wi-Fi dla drukowania mobilnego (tylko i wyłącznie mobilnego)

 

Co do tematu, uzyskałem informacje z firmy http://www.centrumdruku.com.pl

  • Oki MC332dn
  • Brother DCP-9020CDW
  • HP Color LaserJet Pro M476dn(CF386A)

Jak oceniacie te urządzenia, najbardziej chodzi mi o trwałość i koszta eksploatacji, bo całą funkcjonalność wyżej wypisaną posiadają.

 

P.S. W moim odczuciu najlepsza będzie OKI.

 

Pozdrawiam,

Nerus

Edytowane przez Nerus
Link to post
Share on other sites

Ja do druku kolorowego nigdy nie kupiłbym laserówki, odwzorowanie kolorów jest najzwyczajniej brzydkie, matowe. Super opcją są drukarki epson (np. L365 w cenie około 850zł) z systemem its. Nie kupujesz kartridży, tylko wlewasz sam tusz, na tą chwile jest to najtańsze możliwe rozwiązanie i nie musisz się w ogóle bawić w zamienniki, bo się to po prostu nie opłaca.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
Napisano (edytowane)

Ja do druku kolorowego nigdy nie kupiłbym laserówki, odwzorowanie kolorów jest najzwyczajniej brzydkie, matowe. Super opcją są drukarki epson (np. L365 w cenie około 850zł) z systemem its. Nie kupujesz kartridży, tylko wlewasz sam tusz, na tą chwile jest to najtańsze możliwe rozwiązanie i nie musisz się w ogóle bawić w zamienniki, bo się to po prostu nie opłaca.

 

Ok, dzięki za informację, aktualnie zamówiłem OKI i oczekuję na dostawę.

 

Otrzymałem urządzenie, jestem zadowolony pod względem funkcjonalnym.

 

Pozdrawiam,

Nerus

Edytowane przez Nerus
Link to post
Share on other sites

Jakby ktoś kiedyś potrzebował, ja mam u siebie urządzenie wileofunkcyjne z  Hp. Jestem zadowolony z druku kolorowego, ale większość drukuje na czarno-biało. 

 

Hej, tak na przyszłość z tego co się dowiedziałem wytrzymalsze jest OKI, oczywiście nie mam porównania praktycznego ale właśnie taka jest opinia przynajmniej wśród pracowników firmy centrumdruku.com.pl. Pewnie można by było znaleźć gdzieś na innych forach.

 

Pozdrawiam,

Nerus

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...