Skocz do zawartości

Makro wieloklawiszowe (logitech) - pytanie


Recommended Posts

 
Witam, zalezy mi na czyms takim:
 
 
Wciskam przycisk na myszce (5) ktory wywoluje klikniecie na klawiaturze przycisku H nastepnie po 4-6 sekundach J nastepnie po 4-6 sekundach K nastepnie po 4-6 sekundach L. I tak w kolko. Takie makro po przycisnieciu raz przycisku nr 5 na myszce.
 
Jest to wykonalne w oprogramowaniu logitech na myszce g502. Jednak zalezy mi aby sekwencje wcisniecia klawiszy, a dokladniej czas aby system, software sam randomowo losowal z przedzialu np 4~6 sekund po wcisnieciu J nastepuje wcisniecie przycisku K.
 
Nie chce aby makro dzialalo, wciskalo klawisze na sztywno, co do okreslonej milisekundy w nagranym makrze. Chce aby losowalo w przedziale czasowym, aby tworcy gry nie mieli podejrzen ze automatyzuje gre. Majac takie przedzialy czasowe, kiedy to beda losowane miedzy H/J/K/L  bedzie to wygladalo jakby wciskal to czlowiek, a nie komputer jak obecnie w oprogramowaniu logitecha.
 
 
Moje pytanie:
 
Czy istnieje taki program gdzie mozna zrobic "widelki czasowe" a nie sztywno ustawiac jedynie czas? Czy tez moze w logitech jest taka opcja a ja jej nie widze?
 
 
Dziekuje z gory za informacje.
 
 
Przepraszam jezeli zly dzial.

Nikt nie pomoze? Chce po prostu aby nie byl ustawiony sztywno czas powiedzmy na 5s a zeby losowalo miedzy np 4-6 s przedzialem.


Pomocy, naprawde tego potrzebuje. Instalowalem jakies programy z google do makr ale nie widze takiej opcji albo za slabo wladam angielskim. 


Naprawde nie ma takiego programu na swiecie, na rynku?

 

Zenada...

Link to post
Share on other sites

Co cie w tym takiego dziwi? Zadalem proste pytanie. Mysle ze wiele osob potrzebuje takiego programu ktory wykonywalby makro z "losowym" z widelkami dostosowanymi przez uzytkownika opoznieniem.

 

 

Nie ma czegos takiego w sieci? Szukalem naprawde z 2h. Niestety nie wladam biegle j.angielskim.

Link to post
Share on other sites

Jakby pytał jak przyspieszyć ściąganie torrentów to pewnie byście byli bardziej wylewni i pomocni, a sami pewnie same legalne rzeczy ściągacie. Zadał konkretne pytanie, oczekuje konkretnej odpowiedzi.

 

Do autora, program autoit. Pogogluj, umiejetnosci programowania na poziomie beginner wymagane. Jest sporo tutoriali w necie.

 

Tu masz przyklad losowego oczekiwania Sleep(Random(1000, 10000, 1))

 

Pozdrawiam

Edytowane przez saganov
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...