Skocz do zawartości

Smartfon do 300 zł(dobry gps, bateria)


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jazem99,

Recommended Posts

Witam poszukuje smartfonu (pewnie używka) do 300 zł moje wymagania:

-dobry GPS(ENDOMONDO)

-niezła bateria 

-wyświetlacz (najlepiej 4 cale max 4,3 cala nie chce olbrzyma)

-trwały

-android

-RAM najlepiej 1GB

 

Może:

-GALAXY S2 i9100

-Galaxy S3 Mini i8190

- HTC Sensation Z710E

Samsung Galaxy S Advance I9070 

Jakieś propozycje?

Edytowane przez jazem99
Link to post
Share on other sites

ale po co masz inwestować 300zl w coś co jest słabe...
poczekaj miesiąc może zarobisz troche chajsu i kup coś z czego będziesz o wiele bardziej zadowolony, nie napalaj się na już teraz, bo kupisz złoma i zaraz bedziesz go chciał sprzedać i nie wiadomo czy koszty Ci się zwrócą

Link to post
Share on other sites

ale po co masz inwestować 300zl w coś co jest słabe...

poczekaj miesiąc może zarobisz troche chajsu i kup coś z czego będziesz o wiele bardziej zadowolony, nie napalaj się na już teraz, bo kupisz złoma i zaraz bedziesz go chciał sprzedać i nie wiadomo czy koszty Ci się zwrócą

Tak to ja mogę do us***** śmierci zbierać i zawsze będzie coś lepszego

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

jak jesteś młody to rozumiem Twoje napalanie się na telefon ;) ale uwierz jesli chcesz wybierać coś do 300zł i akurat zaproponowałeś te modele, to ja uważam że jeśli chcesz coś do 4,3 " to w tej mniej więcej półce cenowej HTC One S jest najlepszy i serio warto trochę poczekać i dołożyć :)

Link to post
Share on other sites

Dla mnie priorytet do dobry gps i bateria a reszta żeby działało w miare płynnie a wyświetlacz im mniejszy tym lepiej 4 był by idealny


http://allegro.pl/htc-sensation-beats-audio-z710e-bez-simlocka-i5344273067.html

 

A takie coś?

http://allegro.pl/samsung-galaxy-s2-i9100-w-super-stanie-i5335723949.html


a może jakaś lumia???

Edytowane przez jazem99
Link to post
Share on other sites

Oj nie wiem czy dostanie się dobrego androida w tej cenie ale raczej nie. Polecałabym celować w telefon z windows phone. Wydaje mi się to lepszym rozwiązaniem.

Na stronie: http://lepsze.co/ranking/telefony-komorkowe- macie na przykład ranking najpopularniejszych telefonów komórkowych. Obecnie telefony z wp są na wysokich miejscach.

Takie na przykład

Lumia 535

Lumia 532

W przeciwieństwie do taniego androida wp nie będzie się zacinał. 

Link to post
Share on other sites

Lumia 535 i Lumia 532 - podobnie jak wszystkie Lumie na WP8 mają dwa systemy nawigacji : "Hamerykansky" NAVSTAR-GPS oraz "Sowiecki" GLONASS :)  Jeśli chodzi o dokładność to Lumie są bardzo dokładne, wynika to z posiadania dwóch systemów oraz w tańszych mamy plastikowe obudowy, które nie ekranują nam anten GPS jak to bywa w przypadku metalowych obudów.

 

Jeśli więc szukamy taniego i posiadającego dokładną nawigację. a na dodatek płynnego to Lumia 535 czy L532 będzie dobrym wyborem.

 

Za 300 zł spokojnie na Olx czy Allegro kupimy L535 mająca 2 - 3 miesiące, na gwarancji, z pewnego źródła.

 

Lumia 532 kosztuje w sklepie 350 zł - moim zdaniem nie warto jej kupować, lepiej za 300 zł kupić 2 - 3 miesięczną Lumię 535

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

A to jest argument :) - Musisz tez zdawać sobie sprawę z tego, że L532 to bardzo tani teleofn i ma wiele ograniczeń - zwłaszcza w jakosci ekranu. Wydajnościowo jest bardzo dobrze.

 

Najslabszym punktem Lumii 532 jest ekran - dokładnie taki sam jak w Lumii 520.

 

Na plus mamy długi czas pracy, i o dziwo całkiem dobry aparat - zrobilem trochę zdjęć i jak na sprzęt za 350 zl :) byłem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...