Skocz do zawartości

GTA V:gdzie zlokalizowane są sejwy?


Recommended Posts

Witam,gram w GTA V i niestety muszę zrobić format a nie chcę tracić postępów w grze.Gdzie mogą być zlokalizowane sejwy?Może to być jakiś ukryty folder?Pytam dlatego że zaryzykowałem i odinstalowałem grę a później zainstalowałem z powrotem i o dziwo postępy z gry nie zniknęły a odinstalowując programem Revo Uninstaller podałem żeby wyczyściło wszystko wraz rejestrem.Wniosek z tego że sejwy ocalały ale gdzie są?Obawiam się jednak że po formacie sejwy zostaną skasowane dlatego chciałem je wcześniej skopiować.

Link to post
Share on other sites

Właśnie mam w moich dokumentach folder Rokstar Games ale nie mam Profiles.Poza tym tak jak pisałem wcześniej zdeinstalowałem grę,wyrzuciło wszystko co było możliwe nawet z rejestru,razem z wszystkimi folderami o nazwie Rockstar Games,bo folder ten po instalacji gry mam jeszcze w innych miejscach(oczywiście nigdzie nie ma Profiles) i po pnownej instalacji sejwy cały czas są,czyli tak jakby nie zostały zdeinstalowane(wykasowane)!Nie wiem czy są gdzieś ukryte czy jakoś zabezpieczone przed usunięciem,tak czy inaczej nie widać ich a jednocześnie nie można ich usunąć przy deinstalacji gry.Myślę jednak że przy formacie sejwy polecą i dlatego chcę je znależć.

Link to post
Share on other sites

Hmm , przy logowaniu do gry jest informacja że save są zapisywanie również w "chmurze" Rockstar Social Club , wiec nie wykluczone żę po formacie jak się zalogujesz z konta gdzie grałeś będzie możliwość importu danego save bo w końcu na stronie widać twój aktualny progress grze

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...