Skocz do zawartości

Recommended Posts

pietrrokov

Wrzuć na luz z tymi podtekstami co do Androida, bo od wersji 5.0 jest to już całkiem sprawnie działający system i ma mnóstwo aplikacji. Jak nie chcesz używek to będzie ciężko coś do gier w tej kwocie znaleźć. Już lepiej po czekać i dorzucić te 100 zł i kupić coś konkretnego. 

Link to post
Share on other sites

Do 600 zł to faktycznie jest Lagdroid najczęściej ze słabym ekranem i aparatem :) 

 

Android 5 nie jest sprawnie działający :) - mam mojego "starego" Galaxy S4, oraz HTC Desire 610 kumpla :) które traktuje jako króliki doświadczalne i jest dość słabo :) - na flagowych, mocnych telefonach A5 działa całkiem sensownie - ALE - na tańszych telefonach, już nie bardzo. 

 

Moto G - ale aparat dość słaby i dość leciwy model, może jeszcze jakiś LG L9 II, ale też miodu nie będzie. .

 

Wolał bym doskładać i kupić używanego LG G2 Mini, LG G3s lub nawet LG G2 - Nowy Android za 600 zł - będzie dość slaby sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Dlaczego wszyscy pomijają LG Spirit. Przecież to model lepszy od G2 Mini. Kosztuje koło 600zł i działa sprawnie.

Żaden system nie jest (niestety) idealny. Gdyby Win Phone taki był, to wartość telefonów z tym systemem nie leciałaby na łeb, na szyję.

Link to post
Share on other sites

pietrrokov

Wrzuć na luz z tymi podtekstami co do Androida, bo od wersji 5.0 jest to już całkiem sprawnie działający system i ma mnóstwo aplikacji. Jak nie chcesz używek to będzie ciężko coś do gier w tej kwocie znaleźć. Już lepiej po czekać i dorzucić te 100 zł i kupić coś konkretnego. 

 

 

Blest przecież u mnie jest pełen luz to ty się spinasz :)

 

Sam korzystam ze smartfonów z androidem, ale te ze sredniej półki czy budżetowce po jakimś czasie zwalniają i to jest fakt, sam testuje teraz Lumie 640 i porównując go do chociażby Sony Xperia Z2 to nie we wszystkim ten Sony jest taki dobry. Dzisiaj chociażby mnie zawiódł jak robiłem porównanie zdjęcia i żeby nie było - mam właśnie na nim od kilku dni zainstalowanego androida 5.0.2 i jak zaobserwowałem: zasięg jest gorszy, czasem nie mogę wybrać numeru(muszę w tym celu zresetować telefon), aparat działa jak chce, a jak nie chce to nie działa, słychać mnie gorzej przez mikrofon(rozmówcy sie skarżą) i mimo, że nie mam lagów to proszę bardzo, ale nikt mi nie powie, że ten 5.0 jest taki dobry bo do cholery oprócz ładnego Material Design (które nawiasem mówiąc podoba mi się wyłącznie w produktach Sony) to system jest bardzo niedopracowany.

Link to post
Share on other sites

Żaden system nie jest (niestety) idealny. Gdyby Win Phone taki był, to wartość telefonów z tym systemem nie leciałaby na łeb, na szyję.

 

To chyba dobrze trafić na fajny, płynny telefon za niewielkie pieniądze ? (mam tu na myśli telefony z wp) 

Link to post
Share on other sites

Fajnie, że płynny i że tani, nie fajnie, że te "tanio" wynika nie z niskiej marży producenta (przynajmniej nie aż tak niskiej), a z wyceny rynkowej. Ludzie wolą kupić nawet nieco gorszy sprzęt, ale za to z bardziej funkcjonalnym softwarem i nie ma ich za co winić, sam robię to samo.

Link to post
Share on other sites

 

 

zasięg jest gorszy, czasem nie mogę wybrać numeru(muszę w tym celu zresetować telefon), aparat działa jak chce, a jak nie chce to nie działa, słychać mnie gorzej przez mikrofon(rozmówcy sie skarżą) i mimo, że nie mam lagów to proszę bardzo, ale nikt mi nie powie, że ten 5.0 jest taki dobry bo do cholery oprócz ładnego Material Design (które nawiasem mówiąc podoba mi się wyłącznie w produktach Sony) to system jest bardzo niedopracowany.

 

Wipe robiłeś? Nie spotkałem się z takimi problemami na Andro 5.0.

Ew. spróbuj ponownie przeflashować ROM, na inny region może jest coś nowszego, Xperie chyba mają odpowiedniki Samsungowych regionów, nie wiem, nie flashowałem nigdy szczerze powiedziawszy oprócz starych serii "X".

Link to post
Share on other sites

Wipe robiłeś? Nie spotkałem się z takimi problemami na Andro 5.0.

Ew. spróbuj ponownie przeflashować ROM, na inny region może jest coś nowszego, Xperie chyba mają odpowiedniki Samsungowych regionów, nie wiem, nie flashowałem nigdy szczerze powiedziawszy oprócz starych serii "X".

Akurat wgrałem tego z Play bo jest nowsze wydanie niż na Central Europe czyli bez brandu. Problemy wieku dziecięcego, przecież na LG G3 też masa aktualizacji była.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...