Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam pisze jakby co z telefonu. A więc zaczynamy kupiłem niedawno sony Xperia z1 porobilem nim parę fotek, nagrań i ustawiłem sobie stronę startową. Dałem go do ładowania i podczas ładowania jakieś obrazki się wyświetlały ale gdy się już naładował i go odołączyłem to fotek nie ma nagrań tez a strona startowa taka sama jak była przedtem i tak ciągle co ładowanie pomocy

Link to post
Share on other sites

Reinstalacja androida z plików które ma na telefonie, najskuteczniejsza metoda naciskasz dwa przyciski, power i vol - albo + nie pamiętam już i czekasz aż pokaże ci się ikonka androida, potem musisz wybierać poszczególne opcje instalacji, wszystko jest po angielsku więc łatwo się połapać.

 

A dobra, widzę że już tego nie ma w Z1, ciekawe.

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

 

 

, najskuteczniejsza metoda

Czuje się zobowiązany sprostować - każda metoda na wipe czyści dokładnie te same pliki, więc każda z nich jest równie skuteczna.

 

Do recovery wchodzi się kombinacją VOLup+home+power, choć nie w każdym Androidzie.

Link to post
Share on other sites

 

 

Do recovery wchodzi się kombinacją VOLup+home+power, choć nie w każdym Androidzie.
 

Tego telefonu to chyba w życiu na oczy nie widziałeś, jeszcze chcesz "Home" naciskać ciekawe gdzie na czarnym ekranie?


 

 

Do recovery wchodzi się kombinacją VOLup+home+power, choć nie w każdym Androidzie.

W większości wchodzi się dwoma przyciskami, wyjątki są gdy trzeba trzema, chociaż jeszcze się nie spotkałem z andkiem w którym to do recovery wchodziło się trzema przyciskami, w dodatku coraz mnie smartphonów ma przyciski funkcyjne pod ekranem. 

Link to post
Share on other sites
chociaż jeszcze się nie spotkałem z andkiem w którym to do recovery wchodziło się trzema przyciskami,

Toś miał niewiele telefonów.

 

Wszystkie Samsungi, Nexus 4 (5 chyba też), Motorola (Moto G na pewno), Sony (stare "X").. W sumie chyba tylko HTC konsekwentnie trzyma się VOLDOWN + power, choć stare HTCki chyba miały jakąś inną kombinację, ale dawno żadnego nie robiłem.

 

 

 

EDIT:

Ajajaj, cofam swoje słowa, źle przeczytałem o co chodzi Ragnarowi i zapomniałem, że XZ1 nie ma Home, mea culpa.

Link to post
Share on other sites

Ale czy ta reinstalacja napewno pomoże ? ;// Czy to nie zepsuje fona ? Bo chce go dawać na gwarancje ale potem znowu czekać 3 tygodnie.. 


Zrobiłem vol + i power i nic telefon się wyłączyl i włączył vol- nic nie daje
Problem nadal występuje czekam na dalsze wypowiedzi
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...