Skocz do zawartości

HTC Desire 610 LTE czy LG G2 mini LTE


Recommended Posts

Witam,

 

poszukuję telefonu za max 600-700zł.

Z wymagań to 8Mpix aparat tył i łączność LTE + android.

W tym przedziale cenowym nie ma za dużo do wyboru. Uwagę przykuły 2 modele.

HTC Desire 610 LTE oraz LG G2 mini LTE.

LG ma lepszą baterię ale brak czujnika światła, co spowoduje, że i tak beteria będzie "szybciej" zżerana. No i naczytałem się, że ten przycisk na tylnej klapie jest mega wkurzający. Telefon będzie przechowywany standardowo w kieszeni i podobno często się sam odblokowuje. 

Czyli ogólnie na razie zostaje z HTC.

Chyba, że ktoś może coś doradzić?

 

Link to post
Share on other sites

O tym przycisku to piszą najczęściej ludzie co go mieli 2 minuty w ręce i to w sklepie

Ja mam G2 i G3, mają też te przyciski i jest to mega wygodne. Głośność podczas rozmowy łatwiej się reguluje bo są pod palcem a dzięki knock on można wybudzać ekran podwójnym stuknięciem z którego sie korzysta i w sumie tylko z tego. Nie zauważyłem jeszcze żeby mi się sam odblokował a noszę w jednej kieszeni G3 a w drugiej G2

Czujnik światła to nie jest taki problem. Nawet bez niego G2 mini wytrzymuje dosyć długo. I nie jest taki wielki jak desire

Link to post
Share on other sites

To fakt, co do przycisku to tylko mogę kieruje się tylko opiniami, które "wygooglowałem". Byłem też w sklepie go pooglądać -> ale wiadomo, do kieszeni nie mogłem włożyć i pochodzić w sklepie : ) Jedynie potrzymałem w łapie.

Wielkość ma znaczenie - ja nie przepadam ze dużymi ekranami.

Poprzednio miałem przez pół roku Samsung S4 mini i wielkościowo mi przypasował. 

 

Ale przecież i HTC i G2 mini mają taki sam ekran - 4,7'??

Link to post
Share on other sites

Ja noszę zawsze ekranem do dołu czyli do uda żeby nie wystawiać ekranu na stłuczenie i tym samym przyciski są do góry więc ich naciśnięcie jest prawie niemożliwe

 

Owszem mają te same ekrany lecz popatrz na rzeczywisty rozmair całego urządzenia :) G2 mini ma dużo cieńsze ramki

 

G2 mini ma 130 mm a desire 143,1 więc różnica jest duża zwłaszcza przy tym samym rozmiarze ekranu :)

 

Moja dziewczyna w zeszłym roku stała przed podobnym wyborem i byłem pewny że weźmie G2 mini po pierwszym wzięciu go do ręki. Potem wzięła desire i pierwsze tekst to co on taki wielki jak rozmiar ekranu ten sam

 

Jeszcze do porównania. Desire przy ekranie 4,7 cala ma 143,1 mm a mój G3 przy ekranie 5,5 cala ma 146,3 mm więc tylko 0,3 cm większy a ekran 0,8 cala

A G2 który ma 5,2 cala jest nawet mniejszy od Desire 610 bo ma 138,5 mm:)

 

Więc można stwierdzić że jest to potworek jeśli chodzi o rozmiar :) niby są głośniki stereo ale kto na nich słucha jak są dużo lepsze głośniki bluetooth

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

 

 

O tym przycisku to piszą najczęściej ludzie co go mieli 2 minuty w ręce i to w sklepie

Bzdura. Potwierdzam te doniesienia - sam klika się w kieszeni. Można go co prawda odwrócić ekranem w stronę uda, ale nie zawsze sie o tym pamięta.

A ciasnych spodni nie noszę, zeby nie było.. ;)

 

Co do pórownania rozmiarów - pełna zgoda, Desire 610 to trochę niewypał.

Link to post
Share on other sites

Wydajnościowo podobne, ale bierz  LG G2 mini LTE. Po pierwsze lepsza jakość materiałów z których została wykonana obudowa. HTC po dwóch tygodniach używania bez pokrowca będzie wyglądało jak ........ Po drugie w tym przypadku LG jest bardziej funkcjonalne.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za wszystkie podpowiedzi.

Byłem "nastawiony" by jednak skusić się na HTC ale widzę, że nawet nie bierzecie go pod uwagę. Więc skreślam ze swojej listy.

 

G3s zabiją ceną, więc odpada. Zostaje G2 mini LTE ale ten cholerny przycisk.

 

Mam rozkminkę jak baba, która nie wie co na siebie włożyć : )

Na rynku w tej cenie mam jeszcze tylko 

sony xperia e4g lte.

Ktoś ma?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...