Skocz do zawartości

[OGÓLNY] Project Cars vs Reszta Świata


Recommended Posts

Najlepsze chwile chyba spędziłem robiąc foty ,pobieraniu malowań a nie jeżdżąc :P

 

Sorry za zdanie trochę nie po polsku :)

 

Trzeba dodać jeszcze że gra miała ~500 pojazdów i nie były to powtarzające się modele dlatego zabawy było co nie miara. Tryb foto był bardzo prosty i przyjemny, chciało się tylko foty robić w odróżnieniu od serii GT.

 

 

i to gra na sprzęcie z 2005 :) najlepsze wyścigi ever ta 4 cześć :)

i była w 60 klatkach...

 

Ale też parę słów o PC trzeba dodać. Pograłem troszeczkę i mogę tylko powiedzieć że podoba mi się, od modelu jazdy po dźwięk samochodów aż po grafikę. Dzisiaj po zajęciach siadam na dłuższe posiedzenie i coś więcej będę mógł powiedzieć. Grałem na DFGT i padzie (xbox 360) i chyba nie trzeba dodawać jaka duża jest przepaść.

Link to post
Share on other sites

Z ciekawostek dodam że jak ustawisz ultra na modelach aut to masz mniej więcej geometrię jak w Forza 5. Akurat te ustawienie w grze nie robi degradacji ze sprzętu i jak ustawie modele ultra i wysokie refleksy (tylko otoczenie na low bo one mocno wcina zasoby oraz bez deszczu ) to idzie nawet grać na moim 280x 40-60 fps. Ps4 ma ewidentnie ustawienia medim/high -

Link to post
Share on other sites

Też troche pograłem i musze powiedzieć że gra wygląda świetnie jak pada deszcz , duzo lepiej niż jak jest sucho i świeci słoneczko krople deszczu , tor , efekt wody na aucie robi robotę ;) ;) ;) Fizyka jazdy bardzo mi się podoba , tym samym autem na suchym a na deszczu to niebo a ziemia , na mokrym miota nim jak szatan :o

Link to post
Share on other sites
teraz porównaj deszcz i zachowanie wody do DriveClub :)

Nie będe porównywał bo grałem w DC rano z godzine i nie ma porównania , ale chodzi mi o to że wygląda PC znacznie lepiej z deszczem niż bez ;) Mega rozpływa się woda w DC na szybie , w PC jest to zrobione prostacko ...

 

http://zapodaj.net/17bcfd6a3c590.bmp.html

Co lepiej włączyć FXAA czy SMAA ? Bo nie wiem jak u Was ale ja moge albo jedno albo drugie :) ?

Edytowane przez Szy3ki
Link to post
Share on other sites

Szkoda że w DC nie ma 60 klatek bo czuć te marne 30 ... Wtedy była by to gra niemal idealna ;)


P.S Anti-Aliasing to ładnie klatki wsysa :roll: Jak sie ustawi DS9X to padaka 30 klatek mam w deszczu %-)

 

A ogólnie czy DS4X jak gra a DS9X nie ma żadnej różnicy no chyba że nie wiem jak by się człowiek wpatrzył , miałem ustawione na MEDIUM i jakoś też specjalnie się nie różniło ...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...