Skocz do zawartości

Zasilacz do GTX 260


Recommended Posts

Witam. Postanowiłem wymienić zasilacz bo obecny Cooler Master RS 450 ACLY już chyba nie daje rady ;)

 

Config:

CPU: Athlon II X4 635

mobo: Gigabyte GA-MA785GM-US2H

Ram: 2Gb godRam

Gpu: Gigabyte 8800GT

 

Jak już wspomniałem mój zasilacz nie do końca daję sobie rade (piszczy, hałasuje) a w najbliższym czasie Gpu wymieniam na ww.

 

Moje pytanie brzmi: Jaki zasilacz dobrać do tego zestawu biorąc już pod uwagę GTX'a ??

Dodam jeszcze, że w najbliższym czasie dokupie drugie 2Gb ram'u.

Dobrze by było aby zostawał jakiś zapas mocy. Zasilacz do max 250zł

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Corsair CMPSU-550VXEU 550W to jeden z bardzo dobrych zasilaczy. Sam mam u siebie w obudowie i nie narzekam, bo nie ma nad czym.

Śmiało możesz brać OCZ SxS2 lub MxS. Ten drugi byłby najlepszy ze względu na modularne okablowanie. Corsair daje 5 letnią gwarancję, co świadczy o klasie zasilacza.

Podsumowując jaki nie wybierzesz z powyższych, nie będziesz żałował wydajności.

Do Twojego zestawu wystarczy markowy zasilacz z mocą 500 watt.

Link to post
Share on other sites

Żadna okazja. Za niecałe 50zł wiecej można kupić nówke z 5 letnią gwarancją, a ten z aukcji ma tylko 14dni rozruchowej. To co tam typ pisze dalej o 5 latach to nie prawda, trzeba mieć dowód zakupu.

= nie opłaca się.

 

To bardzo dobre PSU; u mnie wersja 750 sprawuje się wyśmienicie.

650W i 750W to kompletnie różne zasilacze
Link to post
Share on other sites

@DOWN - zasilacz bierze się na zapas a nie żeby wymieniać zasilacz z każdą modernizacją komputera : )

a) ten zestaw weźmie ledwo 200-250W

b) z reguły przy modernizacji wymienia się procki/karty graf. o podobnym poborze mocy. Za 5 lat te 400W od korsarza również będzie "z zapasem" na każdy mainstreamowy konfig. Nie będzie tak, że średniobudżetowa karta graficzna nagle zacznie potrzebować 250W...

Na zasilaczu oszczędzać nie można, ale z drugiej strony watomanie trzeba zwalczać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...