Skocz do zawartości

Nowa grafika do zestawu


Recommended Posts

Witam wszystkich. Przymierzam się do zakupu nowej karty graficznej do mojego komputera, który służy mi głównie do grania. Kwotę jaką chcę przeznaczyć to około 1500zł. Proszę o jakieś podpowiedzi.

 

Specyfikacja komputera:

 

Płyta główna: Gigabyte 990fxa-ud3

Procesor: AMD FX 8320 3,5 GHz chłodzi go Thermalright Macho 120

Karta Graficzna: Radeon XFX 7850 1G Core Edition

RAM: 2x 4G Hyperix Black 1600 MHz

Zasilacz: EVGA SuperNova 750W G2

Obudowa: Zalman Z5 + 5 wentylatorów 120mm

Monitor: Eizo Foris 2434

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Newon
Link to post
Share on other sites

przecież do tego procka szkoda takiej karty, aten procek to zabytek, kup lepiej nową i7

 

Troll. 

 

Wracając do wątku, to bierz 970Gtx, najlepiej od Gigabyte lub MSI. 

Radeony bym sobie odpuścił, AMD + AMD to nie najlepszy pomysł, wystarczy popatrzeć na benchmarki. 

Edytowane przez lok1995
Link to post
Share on other sites

To ze procesor nie jest najlepszy to zdaje sobie z tego sprawe. Moglbym rozwarzyc tez wymiane w pierwszej kolejnosci procesor na i5 4690k plus do tego plyte glowna Msi gaming 5. Niewiem tylko co wy tym przypadku bylo by lepsze.

Link to post
Share on other sites

Przejrzałem oferty GTX 970 z autorskimi chłodzeniami. Najbardziej zainteresowały mnie dwa modele: Gigabyte GTX 970 gaming 1 oraz Evga GTX 970 FTW+. Z tego co udało mi się wyczytać Gigabyte dobrze się kręci, ale jest dość duży( nie wie czy mi się zmieści do obudowy) z powodu braku pasywnego chłodzenia jest głóśny. Evga natomiast ma ustawione wyżej zegary, (nie wiem jak jest z kręceniem)cichsza, mniejsza i ma 5 lat gwarancji( po rejestracji na stornie) ale trochę droższa od Gigabyte. Co możecie mi doradzić w tej kwestii?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...