Skocz do zawartości

Karta graficzna za 1000-1200 zł do najnowszych produkcji


Recommended Posts

Witam !

 

Potrzebuje nową kartę, gdyż chcę zagrać ze znajomymi w GTA 5, a z moją obecną to nawet na niskich nie odpalę. Nie ważne czy to Nvidia czy Radeon - priorytetem jest to, aby działały na niej najnowsze produkcje (Wiedźmin 3 incoming).

 

Moje specyfikacje:

Procesor Intel Core i5 3470 - 3.2 GHz

Ram: 8 GB DDR3

Roździelczość ekranu: 1680x1050

Płyta główna: MSI Z77A-G41 (MS-7758)

Zasilacz: Thermaltake LT 500AL2NC

Stara karta graficzna: AMD Radeon HD 7770 1GB

Edytowane przez Lukasz02
Link to post
Share on other sites

 

 

A co sądzicie o R9 280X. 290 jest dużo mocniejsze że lepiej kupić używaną 290 od 280X nówki ?
Tak. R9 290 to całkowicie inna konstrukcja. Masz 4gb ramu, szynę pamięci 512 bit, ponad 2500 rdzeni GCN. Jest ich dużo na rynku wtórnym i nie problem dostać używkę na gwarancji w atrakcyjnej cenie. Drugą opcją jest jakiś tańszy Gtx 970. Dostajesz do niego kody na wiedźmina 3 i batmana. Jak je sprzedasz, to się zmieścisz w budżecie. Na morele.net jest dla przykładu zotac za 1375, wiec opylisz kody i jesteś w okolicy 1200 zł. Edytowane przez jorginto
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

jak cię bardzo nie ciśnie to poczekaj, bo:

- dolar zaczyna spadać,

- nowe radki na horyzoncie,

- warto zobaczyć na czym wiedźmin będzie dobrze "chodził"

a dwa prockiem to się bardzo nie łam da radę. 

Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio sprawiłem sobie MSI GTX 970 4DG5 i na hałas nie narzekam. Do 70 stopni karta jest praktycznie niesłyszalna. Powyżej 70 stopni już da się ją usłyszeć - ale w moim wypadku jest i tak cichsza od wentylatorów w obudowie, zupełnie nie przeszkadza - jest to racze delikatny j szum niż wycie suszarki ;)  Mogłabyć jeszcze cichsza ale podkręciłem prędkość wiatraków bo niestety w dużym obciążeniu na domyślnych ustawieniach miałem na niej 80 stopni. Ogółnie znacznie cichsza od mojego starego Radeona HD 6850 z chłodzeniem Windforce.

Edytowane przez _szarlej_
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...