Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam , szukam telefonu do 600/700 zl , potrzebuje telefonu glownie do korzystania z internetu , zalezy mi na w miare duzym wyswietlaczu , oraz przede wszystkim zalezy mi na tym zeby telefon sie nie "wieszal" i szybko pracowal.

co myslicie o zenfon5 ?http://www.valuebasket.pl/pl_PL/mainproduct/view/15703-AA-BK?AF=CEPL

jezeli macie cos innego/lepszego w tej cenie prosze o propozycje.interesuja mnie tel nowe.

dziekuje za odpowiedzi

Link to post
Share on other sites

LG G3 s, ZenFone 5, Lumia 735, Lumia 640, oraz LG Spirit.Pierwsze dwa są dość podobne, jednak LG posiada pojemniejszą baterię, laserowy focus, obsługę gestami Knock itd.Lumia 735, posiada świetny wyświetlacz, oraz dobry aparat, jednak bateria jest na podobnym poziomie, co ZenFone.Lumia 640, jest wyposażona w większą baterię, jednak kosztem wyświetlacza, oraz aparatów.LG Spirit, to taki G3 s, bez bajerów. Jest za to tańszy, a kluczowe elementy jak wyświetlacz, czy baterią, stoją na zbliżonym poziomie.

Byłbym zapomniał, ZenFone, jako jedyny z tego grona posiada 2GB RAM-u.

Link to post
Share on other sites

Sporadyczne spowolnienia systemu możemy zauważyć nawet na komputerach stacjonarnych, których moc jest niekwestionowalnie wyższa niż u urządzeń mobilnych.

 

Lumia nie jest wyjątkiem, tutaj też zdarzają się spadki płynności. Przyznać jednak trzeba, że są one rzadsze, niż w średnio-półkowych urządzeniach z Androidem. Mimo wszystko, ani tu, ani tu nie przeszkadzają w normalnej eksploatacji.

Link to post
Share on other sites

 

 

możemy zauważyć nawet na komputerach stacjonarnych

Jasna sprawa!

 

 

 

że są one rzadsze

O to mi chodzi.

Nie wiadomo kto ma jakie wymagania, ja jak zobaczyłem że zachwalany iOS7 / iOS8 też potrafi ściąć (rzadko bo rzadko) to po prostu złapałem się za głowę.

Link to post
Share on other sites

Prawdę powiedziawszy, po ostatniej wizycie w "iSpocie", przestałem traktować iPhone-y, jako sprzęt z idealnie zoptymalizowanym systemem. Jest świetnie, na ogół działa dobrze, ale i tu widać spadki płynności, a modele, które są na wystawie nieco dłużej... no cóż, powiedzmy, że nieco im brakuje do miana płynnych.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem co oni do nich pakują, ale mam identyczne odczucie. Żeby było śmieszniej - jest to chyba podobna sytuacja jak z wystawowymi Androidami, gdyż prywatnie mam dostęp do dwóch iP6 i oba chodzą - wybaczcie słowo - za********e.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...