Skocz do zawartości

Recommended Posts

siema wszystkim, jestem zielony w te klocki ale mam pytanie, posiadam procek Intel Core i5-3350P 3,10 GHz i akurat w dzisiejszych grach czasami nie wyrabia np w nowym wolfie czasami duże spadki fps, mój sprzęt to Intel Core i5-3350P 3,10 GHz  8GB RAM  MSI B75MA-E33 ASUS RADEON R9 270x 4GB i ogólnie chce tylko zmienić procek bo wiem że jest taki sobie, zwłaszcza jak sprawdzam nowe gry na stronie can you run it :P cenowo zapewne jakoś od 700zł do max 900 z kawałkiem, taki który pyknie na min rok czy wiecej

Link to post
Share on other sites

Spadki to masz przez kartę grafiki, nie procka.

szału zbytnio nie robi.

Proponuję Ci sprzedać tą kartę zanim jeszcze da się za mądre pieniadze , dołóż te 900 i kup gtx970.

CPU powinien dać rady.

 

Ten Twój cep nie różni się od mojego 4670k praktycznie niczym...

400mhz szybszy w default...

zresztą sam sprawdź :

 

http://ark.intel.com/pl/compare/69114,75048

Edytowane przez Lord_Krecitsqa
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

z tego co pisza karta jest spoko czy na morelach czy gdzieś wydajność itd wiec na oko moim zdaniem to procek ją osłabia czy coś 3.1 w dzisiejszych grach to chyba lipa taki ac unity czy wolf potrzebują coś wiecej niż 3.1 w minimalnych i te gry akurat chodziły mi tak sobie ac unity porażka a wolf jako tako na średnich jedynie gdy była większa akcja to spadały fps reszta gier jak evolve nowe cody bf czy gta 5 chodza bardzo ładnie czasami tylko fps spada do 40 ale to nie problem

Edytowane przez jareeecki
Link to post
Share on other sites

W to że na jakimkolwiek core i5 jakakolwiek gra na niskich będzie chodziła kijowo to akurat nie uwierzę... Właściwie 3,1GHZ Core i5 można sparować nawet z GTXem 980 i trudno mówić o jakimkolwiek ograniczaniu (wystarczy przejrzeć jakikolwiek test procesorów w grach w necie) A R270X też crapem nie jest , jakby ograniczał to nie - spadki fps tylko po prostu kiepske fps - przyczyny szukałbym gdzieś indziej.

Edytowane przez Czarnoskrzydly
Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że nie CPU  Mój  się do tej pory nudzi a kupiłem go parę ładnych lat temu

Zarzuć 3D Mark Fire Strike i zobaczymy co powie, mamy podobny sprzęt. Okaże się, czy gra czegoś nie lubi czy faktycznie coś niedomaga


 zwłaszcza jak sprawdzam nowe gry na stronie can you run it :P

No to pozdrawiam, bo wymagania dzisiejszych gier są śmiesznie i nie mają nic do stanu rzeczywistego

Edytowane przez Whiskas
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

no to wydaje mi sie ze trezba przeinstalowac system i wg ale no niestety w takim wolfie na wysokich zbytnio nie pogram bo dropy do 40 jak nie 30.. martwie sie tylko czy ten zestaw wystarczy na nowego batmana ac coda itd bo jednak po wymaganiach jest spoko ale no jest to ALE ;p

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

czym moge sprawdzic dyski? prócz tego że regularnie co miesiąc daje żeby sprawdzić błędy poprzez windows (prawym na mój komputer itd itd)

wolf mi nie działa bo mój procek nie spełnia minimalnego więc dlatego tak pewnei mam :P

Edytowane przez jareeecki
Link to post
Share on other sites

 

wolf mi nie działa bo mój procek nie spełnia minimalnego więc dlatego tak pewnei mam :P

 

:facepalm:

Obstawiam kartę graficzną która przy max ustawieniach graficznych po prostu nie daje rady

Edytowane przez mrama
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...