Skocz do zawartości

Recommended Posts

50zl u operatora go usuwa :D ale chyba teraz nie zakładają ich już na Lumie.

 

Z tego co tam wczesniej pisałeś, chcesz kupic używkę za 400zl... Nowy możesz miec za 600 albo i mniej na olx. Ja na poczatku roku kupiłem za 640 na gwarancji bez kilku dni, w pudelku z plombą.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://olx.pl/oferta/nowa-nokia-lumia-735-czarna-bez-simlocka-gwarancja-CID99-ID8rcLw.html#25a0f95cf3
http://olx.pl/oferta/nokia-lumia-735-CID99-IDa4pM7.html#25a0f95cf3

Dla przykładu, w coś tego pokroju właśnie celuję. Nie potrzebuję prosto ze sklepu za 700zł (ceneo), skoro mogę mieć za <500, zaoszczędzone pieniądze mogę przeznaczyć na ładowarkę indukcyjną :)

Link to post
Share on other sites

Ja nie ufam używanym smartfonom. Dla mnie to jak kupic używane buty.

 

Aczkolwiek te 2 oferty wyglądają dość ciekawie.

Jezeli nosisz telefon w kieszeni to radze kupić folie na ekran. Mi się nagle pojawiła 2cm głeboka rysa w okolicach przedniego aparatu, tydzień o kupieniu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

BRANDING w Windows Phone :

 

Sprowadza się do wgranie Loga przy starcie i schematu kolorów. Wyjątkiem jest Orange i chyba T-Mobile, gdzie mamy dodatkowe biblioteki do obsługi karty SIM zintegrowanej z kartą płatniczą - tak by mozna było płacić telefonem zbliżeniowo.

 

Można wgrać czysty, nie bradowany soft CV - ALE - musimy wgrywac sotf pasujacy to naszego telefonu - czyli kupimy Lumię na Polskę z brandem Orange - to możemy wgrać soft CV dla Polski. W takim przypadku nie tracimy gwarancji.

 

Branding w Windows Phone nie jest uciązliwy, nie ma (po za obsługą płatności zbliżeniowych) - "zaszytych" na stała programów, 

 

Kupowanie na OLX czy Allegro - TYLO osobiste, sprawdzamy czy mamy komplet, czy na pudelku numery zgadzają się z numerami telefonu, ważny jest DOWÓD zakupu, sprzedający powienien go mieć. W przypadku gdy przedający zaczyna krecić, nie bardzo chce się umówić na odbiór osobisty - to REZYGNUJEMY. Uczciwy sprzedawca zawsze się spotka, przyniesie komplet dokumentów.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czyli nie zwracać uwagi na brandowanie, co do softu to wiem, zawsze wgrywałem zgodne z regionem. Odbiór osobisty będzie raczej niemożliwy, bo z mojego miasta nie ma tu raczej aukcji :). Ale przesyłkę można otworzyć przy kurierze, więc to żaden kłopot, jak coś się nie będzie zgadzać, to mogę odesłać.
Dobra, dzięki panowie, rozglądam się za L735 ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...