Skocz do zawartości

Zasilacz do 8800gt


Recommended Posts

Najlepsze zasilacze to w kolejności - OCZ, Corsair, BeQuiet, Entermax i Cheftec - reszty unikać jak ognia!

hahaha dawno już tak się nie śmiałem. Brak seasonic anteca i wielu innych które biją na głowę OCZ i Chieftec.

 

Z twojej wypowiedzi wynika że seasonic robi słabe zasilacze, co jest niebywalą bzdurą o której będą pewnie mówili dzisiaj w faktach na TVN.

Link to post
Share on other sites

czemu Papo chciales usunac wypowiedz uzytkownika - wypowiedz jak wypowiedz ani wulgarna ani chamska ani obrazliwa po to jest forum by sie wypowiadac - ktos sie znajdzie kto uscisli sprawe - nie przejmowalbym sie od tego zaczyna sie dyskusja a nie od tego co pousuwane - kiedy bedzie sie usuwalo wszystko co nieprawidlowe to forum stanie sie bezplciowym poradnikiem zamioast miejsca gdzie mozna prowadzic wymiane

Link to post
Share on other sites

czemu Papo chciales usunac wypowiedz uzytkownika - wypowiedz jak wypowiedz ani wulgarna ani chamska ani obrazliwa po to jest forum by sie wypowiadac

szerzenie bzdur i wprowadzanie innych w błąd jest gorsze niż wulgaryzmy. Raportowałem do usunięcia :]

 

-------

@niżej - tak zrobiłem, ale ponieważ moj post dotyczyl usuniętego to tez wyleciał:)

Link to post
Share on other sites

Chcialem usunac posta Lighteninga ale ktos mnie wyprzedzil :)

Masakra, nieczęsto to mówię, ale lepiej juz nie wypowiadaj sie na temat zasilaczy o których nie masz pojęcia.

 

A co do tematu, to podaj jaka cala platforma do zasilania ma byc oraz ile masz kasy na PSU to sie cos wymysli.

CPU:

AMD Athlon II X2 240 2,8 GHz

karta graficzna:

nVidia GeForce 6 6100

dyski twarde:

Seagate Barracuda 7200.10 250 GB

płyta główna:

chipset nVidia nForce 520

 

GA-U61PME Gigabyte

pamięć RAM:

DDR-2 800 2 GB

 

nie wiem czy ten dysk to jest dokładnie ten co mam ale napewno seagate 250 gb

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...