Skocz do zawartości

budzetowy smartfon 4" z lizaczkiem


Recommended Posts

Potrzebuje jakiegos niedrogiego smartfona koniecznie z niewielkim ekranem najlepiej 4" i z lollipopem. Cos takiego jak Samsung 3 mini tyle ze z nowym androidem za niewielkie pieniazki. Ciezko cos znalezc z niewielkim ekranem.

Link to post
Share on other sites

Sprecyzuj proszę co to znaczy "niedrogi" .

Jeśli ma być to telefon z androidem 5 to wybierz Karbonn Sparkle V.

Telefon jest z projektu android one czyli masz aktualizacje na najbliższe dwa lata zapewnioną, na agito możesz go kupić za 399zł.

Link to post
Share on other sites

Czy lizak to konieczność ? Jeśli tak to czemu?

 

Bo chce z lizakiem  :)

Sprecyzuj proszę co to znaczy "niedrogi" .

Jeśli ma być to telefon z androidem 5 to wybierz Karbonn Sparkle V.

Telefon jest z projektu android one czyli masz aktualizacje na najbliższe dwa lata zapewnioną, na agito możesz go kupić za 399zł.

Widzialem go ale ma 4,5". Dla mnie to juz ciut za duzo. Niedrogi czyli dobrze jakby byl w okolicach 500zl (600 max).

Link to post
Share on other sites

Bardziej niż na przekątną ekranu lepiej patrzeć na całkowite wymiary telefonu. Część ma cienkie ramki przez co są praktycznie tej samej wielkości, co telefony z mniejszym ekranem ;)

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

A jakieś konkretniejsze argumenty oprócz tego bo chce? Chwalić sie chcesz że masz lizaka czy co ? Bo to troche dziwne Niektóre mają kitkata a działają i tak bardzo dobrze a niewiadomo jakby było na lollipopie

 

Ma byc lizak i kropka. Nie mam zamiaru z toba dyskutowac na ten temat wiec najlepiej bedzie jak wyjdziesz z tego topicu bo nie poagasz  :menda:
 

Chyba jedynie Motorola Moto E zostaje. Nic mniejszego z 5.0 nie znajdziesz. Btw po co ci taki malutki telefon? Zdradzisz nam to??  :D

 

Wlasnie zainteresowalem sie tym Moto E z newsa z glownej. Spodobal mi sie tyle ze ma ciut za duzy ekran. Wiem ze kazdy teraz kazdy lubi miec 5,5inch w spodniach  :rotfl:  ale jakos wole miec telefon rozmiarami bardziej odpowiadajacy "starym" bar type. Dla mnie 4" w zupelnosci wystarcza. Chce wlozyc do kieszeni telefon a nie tablet ktory bedzie mi sie o kolana obijal.

Edytowane przez labik
Link to post
Share on other sites

Znawca wielki. Lizak i koniec. Nie mam pytań. Żadnych rzeczowych argumentów. Tak ciężko odpowiedzieć?

 

Nie masz pojęcia o czym gadasz bo zapewne nigdy nie miałeś nic ponad 4 cale i nie wiesz jaki jest komfort użytkowania na większym ekranie. Co do obijania p kolana to musiałbyś chyba włożyć tam telewizor żeby sięgnął kolan

 

Teraz już 4 calowych i wydajnych urządzeń sie praktycznie nie robi.

 

I nie będziesz mi gadał w który temat mogę wchodzić a w który nie

Edytowane przez dawid0032
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...