Skocz do zawartości

Oferta abonamentowa z telefonem - z1 compact?


Recommended Posts

Witam!

Interesuje mnie abonament do maksymalnie 80 zł miesięcznie. Aktualnie jeste w T- mobile i kończy mi się umowa. Z tego co wyczytałem na ich stronie to za przedłużenie umowy w kwocie abonamentu 79.99 zł mogę dostać Sony xperia Z1 compact (49zł). Czy to będzie dobry wybór w tej kwocie abonamentu?

Jest jeszcze Samsung galaxy s4, ale to już za dopłatą 199zł.

Smartfon ma być przede wszystkim normalnych rozmiarów, żeby można było go normalnie nosić w spodniach oraz szybko i płynnie przeglądać strony internetowe.

Będę wdzięczny za pomoc

Link to post
Share on other sites

Nie jest źle. Wychodzi na to, że płacisz 50zł miesięcznie za telefon, dodatkowy 1GB Internetu i rozmowy na stacjonarne, czyli 1200 + 50 przez cały okres umowy. Ponieważ sam telefon to ponad 1000zł, uważam, że jest to przyzwoita umowa.

Link to post
Share on other sites

Z1 compact na olx już po 900 zł widziałem nówki. Zdarzyły się nawet poniżej

Przemyśl oferty na kartę. W każdej chwili możesz zmienić pakiet albo operatora jak się pokaże coś lepszego a z operatorem masz 2 letnią umowę i już nic nie zrobisz

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Tak jak liczyłem to jakbym wzial na raty jakikolwiek smartphone w cenie okolo 1000 zl to wyjdzie mi na to samo. W tej cenie 1000zl ten z1 compact to najlepszy wybór jesli chodzi o "mniejsze" telefony? Jeszcze jest lg g3s za 9 zl.

Edytowane przez Civac
Link to post
Share on other sites

 

 

Wychodzi na to, że płacisz 50zł miesięcznie za telefon, dodatkowy 1GB Internetu i rozmowy na stacjonarne
 Przecież mówił o abonamencie za 80zł miesięcznie

 

80 * 24 = 1920 zł

 

W virgin mobile za 29 zł masz 2gb internetu i reszta bez limitu. 

 

29zł * 24 = 696 zł 

różnica 1200zł na telefon jaki Ci się spodoba bez podpisywania dwuletnich cyrografów. Ponadto te oferty na kartę cały czas ewoluują i stają się jeszcze lepsze (zeknij też na heyah, nju mobile i vikings mobile)

Link to post
Share on other sites

 

 

Przecież mówił o abonamencie za 80zł miesięcznie 80 * 24 = 1920 zł W virgin mobile za 29 zł masz 2gb internetu i reszta bez limitu. 29zł * 24 = 696 zł różnica 1200zł

Zgadza się, tak mówił. Ja za to mówiłem, o różnicy między kartą, a abonamentem, czego podsumowaniem była kwota 1200 + 50, czyli... dokładnia taka, jak wyszła Tobie po zestawieniu różnic.

Jeżeli ten telefon Ci odpowiada, a nie bierzesz go, bo akurat ten dają, to uważam, że jest to dobra oferta. Różnica jest niewielka i nie usprawiedliwia konieczności brania kredytu/rat.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...