Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, rano wpadłem na taki pomysł czy da się wykorzystać smartfona jako kamera na PC, jest na to jakiś sposób?, istnieje w ogóle coś takiego? co trzeba zrobić?. Z góry dziękuje. :P
Aha, mam telefon z Androidem 4.4.2. 

Znalazłem DroidCama i morduje sie z nim niesamowicie, zainstalowałem go na kompie i na telefonie i jak chce to odpalić przez USB wyskakuje że ,,devices not detected'', chcialem sie ratować z opcjami programisty w telefonie, ale nie dziala cisne przycisk od numeru kompilacji to wyskakuje że ,,Od zostania programistą dzieli cie tylko 3 kroki''.. :o   Poradniki w internecie o tym są takie, że jeden problem sie rozwiąże ale pojawia sie 10 kolejnych, w ogóle nie radze sobie z tym ustawianiem, szlag mnie już po prostu z tym trafia :[ , nie wiem kto to wymyślił,te programy chyba przez samego szatana... Bawiłem sie z cmd.exe żeby uruchomić ręcznie ADB z folderu droidcam i po kilku komendach powinno sie pojawić coś takiego. 

1
2
3
4
5
6
7
* deamon not running. starting it now on port 5037*
 
*deamon started succesfully*
 
List of devices attached
 
43215....       device

 

U mnie pojawia sie tylko ,,List of devices attached'', nie mam pojęcia co teraz zrobić, czytam angielskie fora, blogi, co tu zrobić ale nic, nigdzie dokładnie nie wytłumaczą, tylko tlumaczą tak że jeden problem sie rozwiąże ale pojawia sie 10 innych, a nie jestem informatykiem i nie znam sie na fizyce kwantowej, dla mnie to czarna magia. :roll:

p.s. Udało mi sie włączyć tryb programisty w telefonie razem z debugowaniem USB ale nic sie nie zmieniło, nie wykrywa mi telefonu w cmd.exe i normalnie w programie i tyle, nie wiem o co tu chodzi, co trzeba zrobić i w ogóle.

Edytowane przez Kombajnista56
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...