Skocz do zawartości

Proszę o pomoc z wyborem telefonu z listy:)


Recommended Posts

Witam wszystkich:)
Przychodze po prośbie z pomocą w wyborze telefonu.
Mam upatrzone kilka modeli, ale nie mogę się zdecydować.
Modele które rozważam to:
Nokia Lumia 735
Sony Xperia M2 
Samsung Galaxy A3
LG Spirit 4G LTE
Samsung Galaxy Ace 4
Myślałam jeszcze o Grand Prime, ale przeraziło mnie to jak ekran się ugina.
Czego chciała bym od telefonu? Wiadomo, wszystkiego co najlepsze, chociaż zdaję sobie sprawę że z tej półki cenowej nie poszaleję. Zależy mi na telefonie wytrzymałym. Nie chciała bym żeby po upadku ekran poszedł w drobny mak. Szukam też telefonu który wytrzyma dłużej niż kilka godzin bez ładowarki-dużo podróżuję i nie mam możliwości ładowania telefonu.
Dodatkowo- dosyć dobry aparat. Pracuję z psami i nie jestem w stanie ustawić ich do zdjęcia w bezruchu, w idealnym świetle. Potrzebuję żeby aparat był satysfakcjonujący.
Proszę o pomoc i pozdrawiam:)
PS: Jak to jest z tą niewymienną baterią? Dramat?

Link to post
Share on other sites

Z tych tutaj wybrałbym raczej Lumie choć wielkim fanem windowsa nie jestem.

 

Jeśli chcesz androida to Spirit albo A3, ew M2

 

Co do wytrzymałości. Radzę kupić dobre etui bo bez tego każdy się może posypać. Plastik popękać, aluminium się powginać a szkło stłuc. Tak jest zawsze. Niefortunny upadek nawet z niskiej wysokości i ekran zbity albo pokiereszowana obudowa. Do tego folia albo szkło hartowane

 

Co do ładowania. Możesz sobie kupić powerbank:) do 100 zł można już kupić jakiś porządny którym kilkukrotnie naładujesz urządzenie :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...