Skocz do zawartości

Recommended Posts

pokaż mi gtx970 poniżej 1400zł.

r9 290 to wciąż bardzo wydajna karta, na Twoim miejscu poszukał bym używanej karty z niereferencyjnym chłodzeniem z okolo 2 letnią gwarancją, można znaleźć za 1000zła nawet taniej.


Jeżeli możesz poczekać to niedługo mają mieć premierę nowe Radeony r9 serii 3.

Link to post
Share on other sites

 

 

A ta karta to do czego? Do dynamo podłączysz? Może zacznijmy od tego żeby autor podał podzespoły, a nie się we wróżbitę macieja będziemy bawić.  
 

No , ale ma pewnie bardzo wydajny zasilacz modecom feel 300W, więc nie ma takiej potrzeby  :D

Swoją drogą, jak chcesz autorze brać 970 to poczekaj sekundę, to dostaniesz jeszcze nowego batmana do grafiki.

Link to post
Share on other sites

A ta karta to do czego? Do dynamo podłączysz? Może zacznijmy od tego żeby autor podał podzespoły, a nie się we wróżbitę macieja będziemy bawić.  

moje dynamo to be quiet! Pure Power L8 CM 630W 

Gdybym nie miał do czego podłączyć to bym chyba nie pytał o 290, która ma spore zapotrzebowanie na prąd. I pytanie brzmiało czy ta 290-ka z pierwszego postu jest opłacalna, a nie czy gtx 970 będzie od niej lepszym wyborem, bo to wiem sam że gtx jest lepszy, ale szkoda mi dokładać kolejne 200-300zł. I kartę chce kupić w komputroniku bo mam pod bokiem.  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Gdybym nie miał do czego podłączyć to bym chyba nie pytał o 290, która ma spore zapotrzebowanie na prąd.

 

Wiesz, niektórzy są nieraz mniej doświadczeni i myślą, że ich Codegeny 250W uciągną wszystko.

 

 

 

I kartę chce kupić w komputroniku bo mam pod bokiem.

 

To tracisz sporo, ale Twoja decyzja. Żeby nie było - inni doradzali ;) .

Link to post
Share on other sites

Msi 290 jest moim zdaniem opłacalna i chyba najlepsza do 1300zł. Dobre chłodzenie (chyba jedno z lepszych) + backplate. Osobiście uważam że sensowne modele 970 zaczynają się od 1500zł + więc jeżeli chodzi o kartę nową do 1300zł to jest to właściwy wybór.

Link to post
Share on other sites
Msi 290 jest moim zdaniem opłacalna i chyba najlepsza do 1300zł. Dobre chłodzenie (chyba jedno z lepszych) + backplate. Osobiście uważam że sensowne modele 970 zaczynają się od 1500zł + więc jeżeli chodzi o kartę nową do 1300zł to jest to właściwy wybór.

Dokladnie :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...