Skocz do zawartości

Grafika dla niewymagającego gracza


Recommended Posts

Witam. Potrzebuję grafiki za +/- 500 zł. Gram na monitorze z rozdziałką natywną 1366x768. W grę nie wchodzą karty używane z allegro itp. Reszta kompa: Intel Core 2 Quad Q8400 (nie kręcony), 4GB RAM DDR2 2x2GB, Zasilacz 400W. Nie zależy mi na ultra super wydajności. W zupełności wystarcza mi 30 FPS.

 

Czekam na propozycje.

Link to post
Share on other sites

Wydajność obu kart w stosunku do siebie zależy tak właściwie od konkretnego tytułu i ustawień graficznych. Raz Radeon wychodzi na prowadzenie, a raz - Nvidia. Gra toczy się o szczegóły takie jak okres gwarancji, czy sama marka. Ja bym brał GTXa ze względu na lepsze sterowniki (Twój procesor jest już trochę stary). Ale niech inni się jeszcze wypowiedzą.

Edytowane przez silentmichal
Link to post
Share on other sites

 

 

A narzut sterownika na CPU dalej wysoki.

co ty za bzdury piszesz  

 

 

Czy ten radeon lepszy?

tak jest wydajniejszy  


 

 

Ja bym brał GTXa ze względu na lepsze sterowniki

możesz coś dokładniej napisać

bo walisz bzdury na lewo i prawo  

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

co ty za bzdury piszesz

 

Cytat ze strony dobreprogramy.pl nt. sterowników Catalyst Omega:

 

"AMD obiecuje regularne wydania sterowników z nowej serii – miejmy nadzieję, że w końcu firmie uda się poradzić z największą wadą Catalystów, czyli dużym obciążeniem procesora. W 14.12 wciąż jest jak było, obciążenie jest bardzo duże. Na pewno jednak widać, że AMD jest na dobrej drodze, zaczęło wreszcie słuchać tego, co mówią zarówno entuzjaści jak i zwykli użytkownicy."

 

 

Jeśli dalej uważasz to, co napisałem za bzdury - daj mi proszę jakiś jasny dowód, że jednak sterowniki od AMD są dobre i nie dają wysokiego narzutu na procesor.

Link to post
Share on other sites

 

 

"AMD obiecuje regularne wydania sterowników z nowej serii – miejmy nadzieję, że w końcu firmie uda się poradzić z największą wadą Catalystów, czyli dużym obciążeniem procesora. W 14.12 wciąż jest jak było, obciążenie jest bardzo duże. Na pewno jednak widać, że AMD jest na dobrej drodze, zaczęło wreszcie słuchać tego, co mówią zarówno entuzjaści jak i zwykli użytkownicy."

To wygląda bardziej jak własne przemyślenia niż oficjalne stanowisko.


Jeśli GTX to 750ti.

Link to post
Share on other sites

No takiego budżetu to ja już nie mam. A jeśli bym sie zdecydował na tego r7 260x to 400W go uciągnie czy raczej będę musiał wymieniać PSU?

PS. Nie mam zamiaru nic podkręcać.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...