Skocz do zawartości

Recommended Posts

koledzy mam okazję kupić zenfone 2 w wersji najmocniejszej z 4gb ramu i najmocniejszym procesorem za 1500zł czy to dobra oferta? ten telefon ma dual sim full active bo takiego szukam tylko czy w tej cenie nie lepiej np honor 6 z dual sim? na dual sim mi bardzo zależy używam często także wiecie.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem w tamtym tygodniu zenfona 2 4GB wersję z 32GB pamięci za 1130zł

Sam się zastanawiałem nad wersją 64GB, ale dopłata 400zł za 32GB pamięci to lekka przesada.

Jest miejsce na kartę SD - za 200zł kupię dobrą kartę 64GB

 

Czekam z niecierpliwością na przesyłkę (dziś jest w Holandii)

Edytowane przez wrzesi0
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zdaj relacje jak to działa, płynność gry aparat itp. będę bardzo wdzięczny :). Możesz jakiś film nagrać he :P. Za taką kwotę jak tu mamy podaną z sklepu to jest na prawdę dobry sprzęt z gwarancją, znana firma :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Blaven a pod jakim względem? Benchmarków?

Chodziło mi głównie o GPU. Ważny element przy tak dużej rozdzielczości. Może się wydawać, że Full HD, to nic takiego, w końcu nawet lepsze "średniaki" mają taką rozdzielczość, ale pamiętajmy, że jest to rozdzielczość, z którą nie radzą sobie nowe konsole. Mocniejsze GPU, paradoksalnie, będzie zużywać mniej energii przy typowych zadaniach, oraz pozwoli sięgnąć dalej, przy tych bardziej złożonych.

Do tego dochodzi szybsze ładowanie, czy więcej RAM-u (wiem, że 3 GB to i tak dużo, ale... ramu nigdy za mało :) ). Jest więc technicznie sprawniejszy, a przy tym tańszy. Nie wiem więc, po co wybierać Huawei-a.
Link to post
Share on other sites

wg asus francja

wersja ZE500CL 2GB ekran 5" HD - Intel® Atom™ Z2560 ( 1.6 GHz )

wersja ZE550ML 2GB ekran 5,5" HD - Intel® Atom™ Quad Core Z3560 (1.8GHz)

wersja ZE551ML 4GB ekran 5,5" FullHD 32GB - Intel® Atom™ Quad Core Z3580 (2.3GHz)

 

ale znalazłem również inne warianty (na indyjskiej stronie)

wersja ZE551ML 2GB z ekranem FullHD - Intel® Atom™ Quad Core Z3560 (1.8GHz)

wersja ZE551ML 4GB z ekranem FullHD - Intel® Atom™ Quad Core Z3580 (2.3GHz)

 

więc zakładać można że wersje z ekranem 5,5" 2GB mają słabszy procek, a wersje 4GB mocniejszy

choć nie zgadza się to z opisem z valuebasket. ale zobaczymy co przyjdzie

Edytowane przez wrzesi0
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kupiłem w tamtym tygodniu zenfona 2 4GB wersję z 32GB pamięci za 1130zł

Sam się zastanawiałem nad wersją 64GB, ale dopłata 400zł za 32GB pamięci to lekka przesada.

Jest miejsce na kartę SD - za 200zł kupię dobrą kartę 64GB

 

Czekam z niecierpliwością na przesyłkę (dziś jest w Holandii)

a jak robiłeś przelew? czy można zapłacić zwykłym przelewem?

Link to post
Share on other sites

dużo zdjęć zenfonem2 u kolerzanki z tabletowo

 

https://drive.google.com/folderview?id=0B6awIXH88ON3WlFDRmtLVHNpZ2c&usp=sharing

 

"Wszystkie 13 Mpix (4:3) były robione po aktualizacji, natomiast 10 Mpix (16:9) - przed."


Telefon już w moich rękach -

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8b2c70dae16e.jpg

 

1 wrażenie - *****isty!!!

2 fajnie bo wersja WW (czyli na cały świat) a nie na rynek chiński lub indyjski (tan brak LTE800)

 

teraz czas na konfigurację, instalację itp

Edytowane przez wrzesi0
Link to post
Share on other sites

zmieniłem z HTC ONE X 4,7"

 

większy to on jest - ale ok 70% ekranu ogarniam trzymając w dłoni (ikony poukładane na dole ekranu

 

ramki - htc miał większe - nie są jakieś "wielkie". żona ma Samsunga Alpha - i są tylko troszkę mniejsze

Link to post
Share on other sites

Telefon już w moich rękach 

Kolego :D Możemy się tak umówić, że gdzieś na początku czerwca skontaktujemy się i powiesz mi co i jak, żeby zamówić z tej strony co Ty tego ZenFone'a ??

Możesz mi zostawić na PW jakiś kontakt mailowy lub facebook'owy ;)

Link to post
Share on other sites

telefon sprawuje się dobrze. Po 1/2 dnia mogę napisać tyle:

 

- Ekran - kolory ładne - nie tak cukierkowe jak Samsung, podobne do HTC i iphone,

               W trybie automatycznej jasności ekran jest trochę za ciemny jak dla mnie

 

- Wydajność - nakładka działa bardzo płynnie. Gry (Iron Force) bez porównania lepiej niż na moim starym HTC OneX

 pod obciążeniem nagrzewa się (nie tak mocno jak HTC, ale czuć dłonią podniesioną temperaturę)

 

- Zasięg - o wiele lepiej niż HTC (stabilniejszy sygnał) . choć w tym przypadku to nie jest bardzo miarodajne bo właśnie ze wzgledu na to HTC idzie na serwis

 

- Obudowa - wykonana z dobryego tworzywa, ładnie wygląda, dobrze trzyma się w dłoni

                     telefon jest duży i trzeba się do tego przyzwyczaić

 

- Bateria - chyba nie będzie źle, Dziś rano ok. 7:00 odłączyłem od ładowarki, działały 2 karty sim, synchr. poczty i ok 30min gry + 10 min zabawy aparatem foto. Teraz ma 78% naładowania

 

Fajna rzecz - odblokowywanie "dwuklikiem"

 

Jedna mniej miła niespodzianka - procesor - jednak Z3560 1,83GHz :-/

Edytowane przez wrzesi0
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

taką opcję też zakładałem.

 

tylko np na stronie asusa francja model ZE551ML 4GB/32GB ma ten mocniejszy procek

 

myślałem że to pomyłka na na Valuebasket bo poza tym sklepem nie widziałem Zenfona 2

 

w kombinacji 4GB ram i Z3560 - zawsze 4GB ram było łączone z mocniejszym prockiem

 

ale cóż - działa dobrze - więc nie marudzę

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...