Skocz do zawartości

LG G2 - problem - nie włącza się


Recommended Posts

Witam

 

Zacznę od przedstawienia problemu.

Otóż będąc na wyjeździe telefon mi się rozładował. Tak podejrzewałem, chociaż niepokoiło mnie już to że nie reguje na wciskanie przycisku POWER, bo zwykle pokazywał sie na ekranie napis LG i znowu się wyłaczał.

Wróciłem do domu, podłączyłem do ladowarki - i tu się zdziwiłem, dioda się nie pali, telefon nie reaguje. Próbowałem już paru ładowarek działających do innych telefonów, zadna nie spowodowała że telefon odżył.

także dalej problem wygląda tak, że mam pewność że się nie zalał - miałem w kieszeni na spacerku.

nie przegrzał - nie używałem go jak padł, a gorąco na dworzu nie było.

 

podejrzewam że bateria mogła paść, ale nie jestem do tego przekonany - mam go 10miesięcy, chociaż mocno go eksploatowałem.

 

 

kolejną rzeczą jest fakt posiadanie przeze mnie wszystkich papierów. pudełko tez jest, karta gwarancyjna też, ale nie podbita.

kupowalem telefon na OLX, od goscią który kupił go w Saturnie.

także mysle że o gwarancjii nie mam nawet co myśleć.

 

Ma ktoś pomysł na rozwiązani tego problemu ?

 

 

Link to post
Share on other sites

Paragon/fakturę masz? Jak jest to ślij na gwarancję, na kartę gwarancyjną nikt zazwyczaj nie patrzy ;) Jak jest zarejestrowany na stronie LG to masz gwarancję door-to-door.

Edytowane przez Rica1
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Nie mam właśnie ani tego, ani tego. Kupowany byl w Saturnie.

Zarejestrowany też nie jest.

 

także jedyne co to pozostaje mi serwis ?

 

 

 

 

W rozmowie z konsultantem LG, dowiedziałem się że sprzedawca ma obowiązek wystawienia kopii dowodu sprzedaży. Czy to prawda ? że moge podejść do Saturna mając IMEI telefonu, papiery od niego i uzyskac dowód sprzedaży ?

Edytowane przez OsowiakAGG
Link to post
Share on other sites

Spoks, mógłbyś mi przyblizyć o co chodzi z tym Teletorium ?

Chodziło mi o to że mają normalny płatny serwis, mogą naprawić lub wymienić baterię, a przynajmniej zdiagnozują problem. Stoisko jest w prawie każdej galerii handlowej. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...