Skocz do zawartości

Telefon do 600-700zł. Dobry aparat, pref. WP


Recommended Posts

Witam

 

Jako, że moja Lumia 920 zaliczyła bliskie spotkanie z betonową podłogą i wymagana jest wymiana szybki (co miałoby mnie kosztować od 200zł wzwyż) postanowiłem, iż sprzedam ten model i dołożę co nieco na nowego smartfona. Budżet to ok. 600zł (700 to absolutne maksimum, jeśli znajdzie sie wszystkofon).

 

Jak najbardziej mogą być modele używane - dotychczas każdy smartfon kupowałem na allegro.

 

Wymagania?

- Dobry aparat (co najmniej na poziomie 920 - OIS jest bardzo przydatny).

- Porządna bateria - 920 przy moim użytkowaniu (kilkanaście smsów, pół godziny rozmowy, pół godziny neta na 3G, godzina-półtora godziny neta/czytania książek przez WiFi) wytrzymywała dwa dni.

- Preferowany Windows Phone (mam dużo danych na chmurze i nie uśmiecha mi sie tworzenie następnego konta na Google; tak samo wszystkie potrzebne aplikacje bez problemu znalazłem w sklepiku MS - aczkolwiek jeśli zalety smartfona z Androidem będą ogromne to mogę się przesiąść).

- Min 32GB pamięci (lub mniej, ale za to ze slotem microSD)

 

Na allegro widziałem Lumie 930 (i 1520) za ok 800zł (używki) i byłby to mój oczywisty wybór gdyby cena była ciut niższa, jednak postanowiłem zrobić głębsze poszukiwania. Swoją drogą na tym samym serwisie Lumia 830 cenowo stoi na ty samym poziomie co 930...

 

 

W moim zasięgu widziałem Xperię Z2. Czy byłby to dobry wybór?

Edytowane przez Yaggar
Link to post
Share on other sites

Lumia 735. Nie wiem dla czego wszyscy zachwycają się 640. Jakoś rynek nie jest tak entuzjastyczny i nikt nie pokusił się o porządna recenzję.

Lumia 735 posiada lepszy wyświetlacz, prawdopodobnie lepszy aparat przedni, a sądzę, że i tylni nie gorszy.

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Tak patrząc na 640 to jakoś mi się to urządzenie nie widzi. Skoro na papierze i w praktyce wygląda gorzej niż 735  to nie ma sensu sie tym interesować. Doszedłem no wniosku, że zamiast tych wszystkich nowych Lumii kupię chyba sobie 925 32GB. Ceny oscylują w granicach 450-550 zł a mimo tylko dwóch rdzeni to i tak telefon bije wszystko poniżej L830 na głowę.

Edytowane przez Yaggar
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...