Skocz do zawartości

LG G2 czy 1+1?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Igoruss,

Recommended Posts

Za tydzień planuje zakupić jeden z powyżej wymienionych telefonów powód jest prosty stary już niedomaga, głownie potrzebuje telefon do przeglądania internetu i gier stąd wybrałem te 2 są po rozsądnej cenie jak na swoje gabaryty i mają w większości pozytywne opinie chciałbym was zapytać co wy o nich myślicie jaki byście wybrali (niekoniecznie tylko z tych 2(do 1500zł)) i dlaczego, Dziękówa mam nadzieje że wypowiecie się treściwie ;)

 

Link to post
Share on other sites

Powiem tak. Używany G2 w idealnym stanie do kupienia z gwarancją za 800 zł. Z budżetem 1500 zł szukałbym G3 3GB ram nawet. Ale jeżeli miałbym wybierać między tymi dwoma to chyba bym się pokusił na 1+1 64 GB. Oficjalny CM to marzenie ;) (osobiście posiadam G2, bo trafiła mi się super okazja).

Edytowane przez Rica1
Link to post
Share on other sites

Znajomy ma 1+1 - powiedział NIGDY więcej - przez ponad 3 miesiące się "bujał" z Gwarancją, żółta plama na ekranie i problemy z częstym przegrzewaniem. Odsyłał, oni twierdzili, że jest OK, i tak w kółko. W końcu mu łaskawie naprawili.

 

Sam powiedział, że jak by go "olali" to gów... mógł by im zrobić. Obecnie kupuje tylko z Polskiej dystrybucji i tylko w pewnych sklepach, drożej - ALE - mamy duza ochronę prawną i jest kogo ścigać.

 

Ja bym wolał kupić pewnego LG G2 lub G3 a nie 1+1 - za duże ryzyko.

Link to post
Share on other sites

Mój G2 też się nagrzewa podczas grania z włączonym LTE, a dokładniej to przyciski z tyłu są widocznie gorące.

 

 

 

Znajomy ma 1+1 - powiedział NIGDY więcej - przez ponad 3 miesiące się "bujał" z Gwarancją, żółta plama na ekranie i problemy z częstym przegrzewaniem. Odsyłał, oni twierdzili, że jest OK, i tak w kółko. W końcu mu łaskawie naprawili.   Sam powiedział, że jak by go "olali" to gów... mógł by im zrobić. Obecnie kupuje tylko z Polskiej dystrybucji i tylko w pewnych sklepach, drożej - ALE - mamy duza ochronę prawną i jest kogo ścigać.

Chciałbym Cię poinformować, że 1+1 jest już oficjalnie w Polsce, a tą historię słyszałem już ponad pół roku temu, gdy sytuacja była inna. I jak dobrze pamiętam, to telefon był ściągany z Niemiec. Sprawa z dotykiem była podobna, co w Lumii 535, a tą jakoś strasznie ludziom lubiłeś wciskać i jakoś problemu nie widziałeś ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Powiem tak. Używany G2 w idealnym stanie do kupienia z gwarancją za 800 zł. Z budżetem 1500 zł szukałbym G3 3GB ram nawet. Ale jeżeli miałbym wybierać między tymi dwoma to chyba bym się pokusił na 1+1 64 GB. Oficjalny CM to marzenie ;) (osobiście posiadam G2, bo trafiła mi się super okazja).

 

 

Gdybym Pokusił się o g3 to czym różni się model F400 od D855 i który byś wybrał?

Edytowane przez nowal19
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

 

 

większy i zdecydowanie lepszy ekran
 Mam bezpośrednie porównanie i jestem innego zdania. G3 ma  słabszy kontrast i trochę gorsze kąty widzenia, różnica w rozdzielczości jest zauważalna tylko przy bardzo małych czcionkach z odległości 10 cm a programowe wyostrzanie obrazu daje słaby efekt. Na plus dla G3 zaliczyłbym jedynie cieplejszą biel (w g2 podchodzi trochę nienaturalnie pod niebieski odcień)
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...