Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzień dobry. Poszukuję jakiejś w miarę taniej membranówki.

Moimi wymaganiami są:

-klawisze multimedialne

-podświetlenie na kolor czerwony

-elegancki wygląd albo wygląd bardziej taki agresywny

 

Może być:

-płaskie klawisze choć nie musi

-makra

-podkładka pod nadgarstki

 

Cenę ciężko określić, jeśli będzie trzeba to się dopłaci. Ale myślę, że membranówkę z wyższej półki z wszystkim co chcę to chyba do 200zł maksymalnie dostanę? Dalej się nie opłaca bo mogę mieć mechanika. Temat został stworzony bo już sobie wybrałem jakiego mechanika bym wybrał,a teraz rozmyślam nad tym czy czasem nie będzie to denerwowało znajomych z TS'a,a że wielkiej różnicy mi to nie zrobi to wybrałbym może membranówkę bo są ciche. Aczkolwiek od tego już oczekuję wszystkiego co dobrego.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli szukasz membrany to Gigabyte Force K7. Koszt to 150zł i tak naprawdę jedna z najlepszych na rynku. Możesz jeszcze zobaczyć Ozone Blade albo Corsair Raptor K40 ale ten ostatni przekracza budżet. Taka sugestia, jeżeli już budżet miałby przekraczać 200zł to za 250-300zł spokojnie dostaniesz mechaniki.

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Gigabyte Force K7 - brak czerwonego podświetlenia. Wymagam tego z tego względu, że cały set jest czerwono-czarny więc już kupię pod kolor wszystko.

Corsair Raptor K40 - przekracza budżet, wolałbym już mechanika brać.

Ozone Blade - już ciekawsza propozycja i podoba mi się, choć szkoda, że nadal 200zł by mi wyszło z dostawą,a czy warto tyle dać za membranówkę?

 

Jeszcze poczytam o Blade czy ma normalne gumki czy nożycowe oraz jak jest z anti-ghostingiem + czym oplatany kabel.

Edytowane przez Degarus
Link to post
Share on other sites

Jak już wspomniałem wyżej trzeba by sobie odpowiedzieć na pytanie czy warto zakupić membranę za niespełna 200zł a 50 dych więcej i podchodzimy pod mechaniki.

Druga rzecz jeszcze, jakie ma mieć zastosowanie wybrana klawiatura?

Link to post
Share on other sites

Klawiatura zastosowanie? Takie po co została stworzona. Do wszystkiego i do niczego. Profesjonalnie w nic nie gram więc nie wiem czy warto mi kupić mechanika i wydawać x2 więcej hajsu by dostać coś w miarę dobrego. Jeśli miałbym wybierać brałbym Browny i coś od CM Storm,a to już niestety podchodzi od 340zł minimum i bodajże jest to Quick Fire, z tego co pamiętam to Browny mają podświetlenie białe i nie są do wyboru więc jestem też na stracie jeśli chodzi o wygląd mojego biurka. Waham się czy wybrać cichą klawiaturę z wszystkim co chcę taniej, czy może głośną i wygodniejszą (zapewne na TS będzie przeszkadzać).

 

RX66 ma nożycowe czy normalne gumeczki?

To samo tyczy się Ozone Blade bo znaleźć nie mogę?

Manticore to już myślę, że przesady wydatek + Blade mi się bardziej podoba no i ufam Ozone.

Link to post
Share on other sites

Temat do zamknięcia. Jednak wybiorę sobie tego Ozone albo Mechanika od CM Storm, jeszcze pomyślę co naprawdę potrzebuje. Skoro nie piszę książek ani nie jestem pro gejmerem to raczej wątpię by mechanik był mi potrzebny.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...