Skocz do zawartości

Telefon z dobrym aparatem do 600 zł


Recommended Posts

Poszukuję czegoś z dobrym aparatem, ekranem minimum 4,7". Bardzo często robię zdjęcia właśnie telefonem dlatego zależy mi na dobrej jakości. Telefon do wszystkiego, w skrajnych przypadkach zastępujący laptopa. Mój niestety dokonał żywota, dlatego potrzebuję w miarę szybkiej rady, żeby jak najszybciej dokonać zakupu. Myślałam nad zenfone5 i LG L90 macie może jakieś inne propozycje? 

Link to post
Share on other sites

Celuj w Nokia/Microsoft Lumia. Wg mnie Lumia 640 i 735 będą tutaj najodpowiedniejszym rozwiązaniem.

Nie patrz ile smartfon ma MPix - patrz jakie zdjęcia robi!

Edytowane przez ArioX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z sensownych propozycji to tylko napisał Ariox. Zenfon i LG robią co najwyżej przeciętnej jakości zdjęcia, napewno nie dobre. Lenovo też robi przeciętne zdjęcia choć lepsze od tamtej dwójki, wybierz Lumie bo masz każdy ich telefon dopracowany i indywidualnie rozwijany przez co na tle konkurencji wypadają bardzo porządnie.

Link to post
Share on other sites

Jako były posiadacz telefonów z androidem polecam przesiadkę na windowsa. Bardzo fajny system, nie mam żadnych problemów z jego obsługą. Po dniu, dwóch spokojnie można się przyzwyczaić. No i ta płynność w budżetówkach :) w tanim androidzie tego nie doświadczysz

Link to post
Share on other sites

a cos z androidem? zdążyłam się juz do niego przyzwyczaić i nie chciałabym z niego rezygnować...

 

Polecam Lenovo A8 (A806) ~160$ 

Aparat 13MPx i 5MPx

5" 720p

octa core

 

http://www.gsmarena.com/lenovo_golden_warrior_a8-6529.php

 

Android :)

SGS 3 to już dziadek.....

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

S3 raczej będzie miał lepszy aparat - miałem go kiedyś i muszę powiedzieć że fotki robił lepsze niż LG G2 czy Xperia Z1

Nie patrzcie tylko na MPix - przy słabej optyce jest to strasznie fałszywy parametr

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...