Skocz do zawartości

Jaka obudowa i czy dobry zasilacz ?


Recommended Posts

Witam ! Mam oto taki zestaw. Nie piszcie przepłacone bo płyta główna i procek jest droższy by go nie wymieniać za parę lat jak kartę graficzną. Nie wiem jaką obudowę dać za około 200 zł mam niby gladiusa bo ma te wiatraczki wbudowane i wszystko ładnie. Nie planuję SLI ani tych łączeń ale w gladiusie + jest, że dysk z laptopa mogę włożyć szybko i zgrać. Tak więc znalazłem takie prócz gladiusa :   i  takie      nie chciał bym, żeby obudowa wyglądała jak w biurowcach bo szpanu się by przydało trochę xD Planuję dodać ledy ozdobne. 

Koszyk

Edytowane przez leszkov
Link to post
Share on other sites

Ludzie narzekają na dosyć cienkie blachy w obudowach SPC, bierz to także pod uwagę. Gelid Darkforce to solidna konstrukcja, składałem na nim jednostkę, mógłby mieć tylko z centymetr więcej miejsca za tacką.

 

 

 

wiatraczki wbudowane

Te wentylatory wkładane do obudów to o kant d*** otłuc... Prędzej czy później będziesz wymieniał bo zaczną terkotać, a już na pewno w konstrukcjach z niskiego i średniego segmentu.

Edytowane przez KIciulek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Koszyk

 

 

Twój zestaw kiepsko wygląda, lepiej załóż temat http://forum.benchma...wy-komputerowe/

Ale nie bo przecież po co,.płyta na chipsecie H97 za ponad 500zł nie wiem jak ty chcesz ten procesor podkręcić, wolna pamięć i GTX 960 z 4Gb vram overkill.

 

 

No problem jest. Tego na Morele nie ma a wszystko na morele muszę. Coś za TROSZKĘ większą dopłatę lepsze ? 

Fractal Core 330 / 3500 sporo lepiej wykonane obudowy niż SPC.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...