Skocz do zawartości

Darmowy backplate EVGA ?


Recommended Posts

W linku który podałeś jest napisane na jakie modele jest backplate, jakie sklepy  uczestniczą w tej promocji i pewnie tylko przy zakupie w określonym terminie czyli od początku do końca tej promocji (Sklepu gdzie kupiłeś grafę tam nie widać).

Edytowane przez Han44
Link to post
Share on other sites

Troszke lipka bo wyglada ze sie nie nalezy... Jesli kupilbys od komputronika teraz, backplate zostalby automatycznie dolaczony do twojego zamowienia za free. Moze jest opcja zwrotu do mareli Twojej sztuki i ponowne kupienie karty z komputronika?

 

W zeszlym roku EVGA miala promocje "EVGA's got your back!", po zarejestrowaniu swojej karty na ich stronie, wysylali backplate za free. Byc moze akcja sie powtorzy?

Link to post
Share on other sites

Mam SSC+ więc model zalicza się do promocji. Niestety, ale za różnicę w cenie pomiędzy tą jaka jest w Komputroniku, a tą za jaką kupiłem w Morelach to dokładając niewiele do różnicy mógłbym po prostu dokupić oddzielnie backplate.

 

A wiecie może czy EVGA daje dodatkowe 2 lata gwarancji po zarejestrowaniu karty ?

Jeśli nie to jaki jest sens rejestrowania ?

Link to post
Share on other sites

Czytać umiemy? Jeżeli zarejestrujesz kartę w przeciągu 30 dni od zakupu dostaniesz upgrade do 5 lat gwarancji. Sens rekestracji jest taki, że dostajesz pełny support od EVGA. Do tego w przypadku RMA rejestracja jest konieczna.

Link to post
Share on other sites

Kupując Kartę EVGA w polskim sklepie nie otrzymasz 5 lat gwarancji na kartę ponieważ Polski nie ma na ich liście krajów UE. Aby móc przedłużyć gwarancje do 5 lat trzeba zapłacić chyba 16 euro lub zamówić kartę z zagranicy np. Niemiec (przez sklep EVGA) wtedy mamy możliwość darmowego przedłużenia gwarancji do 5 lat. Trochę pisałem do EVGA bo byłem również zainteresowany ta kartą ale nie wydam na nią 1650 zł dla backplate.  Pytałem komputronika czy cena się coś zmieni w najbliższym czasie ale nic z tego bo jest to zależne od kursu waluty. Komputronik ma jedne z wyższych cen zdzierają z ludzi ile wlezie. Kolejna sprawa, że ceny w skelpei EVGA niesamowicie wzrosły przykład z miesiąc temu EVGA GTX 970 SSC kosztował 385 euro a teraz sobie życzą za niego aż 452 euro.  Także to również pewnie jest powodem wzrostu cen u nas. Widzę, że przełuzyli chyba promocje na backplate do 15 maja chociaż tyle. Trzeba czekać ale chyba wybiorę MSI ponieważ również dają ciekawą promocje.

Edytowane przez pawel123
Link to post
Share on other sites

Kupując Kartę EVGA w polskim sklepie nie otrzymasz 5 lat gwarancji na kartę ponieważ Polski nie ma na ich liście krajów UE. Aby móc przedłużyć gwarancje do 5 lat trzeba zapłacić chyba 16 euro lub zamówić kartę z zagranicy np. Niemiec (przez sklep EVGA) wtedy mamy możliwość darmowego przedłużenia gwarancji do 5 lat. Trochę pisałem do EVGA bo byłem również zainteresowany ta kartą ale nie wydam na nią 1650 zł dla backplate.  Pytałem komputronika czy cena się coś zmieni w najbliższym czasie ale nic z tego bo jest to zależne od kursu waluty. Komputronik ma jedne z wyższych cen zdzierają z ludzi ile wlezie. Kolejna sprawa, że ceny w skelpei EVGA niesamowicie wzrosły przykład z miesiąc temu EVGA GTX 970 SSC kosztował 385 euro a teraz sobie życzą za niego aż 452 euro.  Także to również pewnie jest powodem wzrostu cen u nas. Widzę, że przełuzyli chyba promocje na backplate do 15 maja chociaż tyle. Trzeba czekać ale chyba wybiorę MSI ponieważ również dają ciekawą promocje.

1650 na evga nie wydasz, ale 1620 na MSI lub Asusa juz tak ?

Link to post
Share on other sites

Co do tej promocji, ile czasu sobie dają na odpowiedzenie ? Bo wysłałem im kilka dni temu co trzeba i głucho. Nie wiem, czy wysłali ją, czy jeszcze nie zatwierdzili

|| Sorry za mały offtop, ale i autorowi tematu ta wiedza może się przydać

Link to post
Share on other sites

@ Paweł

 

Cena Msi w komputroniku (nie ma tragedii w porównaniu nawet z tańszymi sklepami) i jeszcze promocja myszka gratis.

obserwuje ceny 970 już od dłuższego czasu i zwykle mają jedne z droższych w tamtym roku widziałem u nich Strixa w okolicach 1800 zł także szaleją jak mogą.1600 zł za MSI jeszcze ok ale już powyżej tej kwoty to szkoda inwestować.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...