Skocz do zawartości

Lenovo K3 Note z chin a standard sieciowy


Recommended Posts

Przymierzam się do kupna lenovo K3 Note.

Na necie (ebay, inne sklepy) jest wielu sprzedawców którzy twierdzą że te telefony nadają się na europejski rynek przykładowo

http://www.ebay.com/itm/371312332661?_trksid=p2055119.m1438.l2649&var=640430469109&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

 

GSM/WCDMA/FDD-LTE/TDD-LTE

Network

4G:FDD-LTE B1/B3/B7 MHz ;

TDD-LTE B38/B39/B40/B41

3G: WCDMA B1/B2/B5/B8 MHz ;

TD-SCDMA B34/B39

2G: GSM B2/B3/B8 MHz

 

Jednakże wolałbym kupić bezpośrednio od lenovo (taniej wychodzi + pewny sprzedawca) z chin:

http://shop.lenovo.com.cn/product/45012.html

 

Jednakże tutaj jest: Mobile / Unicom 4G, mobile 3G / Unicom 3G, mobile 2G / Unicom 2G

 

I teraz mam zagwostke. Te wszystkie telefony z ebaya (chocby ten co przytoczylem) sa także sprowadzone z chin, co by oznaczalo ze biora od lenovo. Jednakże jest różnica w opisach co strasznie mi mąci w głowie.

 

Ma ktos jakiś pomysł jak to interpretować?

Link to post
Share on other sites

Wiec od czego by tu zaczać....

1st Nie zamawiaj z Ebaya takich rzeczy! Pisz na pw zapodam lepsze strony gdzie można zamawiać bezpiecznie i tanio.

2nd Nikt Ci tego nie sprzeda z oficjalnej chińskiej strony lenovo :P

3nd LTE (z tego co mi wiadomo) jest uniwersalne, a co do 3G musisz brać z modemem WCDMA, tu taki jest więc styka.

 

Radzę też znać o tyle o ile english żeby można się dogadać w razie czego

 

Musisz też przewidziedź podatek, o to pytaj na pw.

 

Sam zamawiałem kilka cell phonów z chiny  (luknij moją sygnature XD) i to BYŁ świetny deal ale teraz $$ poszedł mocno do góry i jest to coraz mniej opłacalne ale nadal myślę, że to się raczej opłaca :D

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

Ten na ebayu to chiński sprzedawca. Telefon wysyła bezpośrednio z chin. Jeżeli masz możliwość kupna bezpośrednio od producenta to chyba taka opcja jest lepsza. Jeżeli nie masz możliwości, to pozostaje poszukanie pewniaka na ebayu albo aliexpress, ibuygou itd.

Link to post
Share on other sites

@Skome aleś Ty pomocny, może przeczytaj najpierw temat i zobacz, jaki problem ma autor...

 

@bololabich Ja właśnie słyszałem na odwrót, żeby nie kupować z szemranych stron, na których nie mam żadnej gwarancji (jeszcze jak jest paypal to pół biedy).

Po drugie czemu mieliby nie sprzedać z oficjalnej, jakieś konkrety czy nie bo nie?

Jeśli masz ochotę to możesz podesłać te sklepy na PW.

 

Mogłem zaznaczyć żeby ludzie odpowiadali na temat, bo chodzi mi o pasma, a nie gdzie kupić telefon. Doskonale sobie zdaję sprawę z ryzyka zakupów, nie pierwszy raz jak zamawiam coś z Chin.

Edytowane przez Kopytk0
Link to post
Share on other sites

Czyli to twoje wymysły, które przedstawiasz mi jak coś pewnego? Jeszcze do tego twój przykład jest tak idiotyczny, że po prostu brak słów. Stąd prośba:  Mógłbyś już nie spamować w tym temacie?

 

Może dostanę jakąś rozsądną wypowiedź dla odmiany.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze wyskakuje z pyskiem niewyparzonym dzieciak. Przeczytaj o czym jest ten temat półgłówku. Nie wnosisz nic do tematu, zupełne zero czyli dokładnie tym czym jesteś. Zadowolony teraz? Zniżyłem się do twojego poziomu.

 

//Trochę kultury jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Jak tak się będziesz odzywał to pomocy nie uświadczysz.

Edytowane przez spider_1987
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...