Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, czwarta edycja


Recommended Posts

Ano właśnie. Tomek Stiller i benchmark.pl ją największymi wygranymi tego i innych konkursów. To prawda

Jestem ciekawy, czy kiedyś przestaniesz w końcu marudzić...

 

 

 

starsznie... :lol: sam bym chciał wiedzieć kto wygrał czy laptop czy stacjonarka :lol: (torture a może procek??) ciekawe

Ja na pewno nie wygram, bo mam za dobry sprzęt :)

Myślę, że torture, chociaż może się okazać, że wynik będzie całkowitym zaskoczeniem.

Link to post
Share on other sites

cza12ster widzę oc na całego xD

Nie kręce tego staruszka bo dużej różnicy w grach nie odczuwam procek co prawda doszedł do 3,21 Ghz, grafa też ładnie poszła. Wynik jednak mierny w grach różnica 3 lub 4 klatek tak samo w 3DMarku. Poza tym w try roku jestem w trakcie matur i przed egzaminem zawodowym, więc na razie nie gry mi w głowie, a więc i OC na razie też nie potrzebne.
Link to post
Share on other sites

Ostatnim razem mICh@eL też był pewien, że to nie on wygra, a tu widzisz jednak :)...

Hehe, to taka mała ściema była, teraz także w wykonaniu torture :lol:

 

W poprzedniej ankiecie (trzecia edycja) głosowało 390 'benchmarkowców', ciekawe dlaczego tym razem trochę mniej.

Tak więc mały apel - GŁOSUJCIE :!: :!: :!:lol:/b]

Link to post
Share on other sites

Wtedy była jeszcze zima i nie było co robić tylko siedzieć przed kompem. Teraz zaczęło się letnie szaleństwo i lenistwo.

********************************************************************************

 

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=518451

http://www.techpowerup.com/gpuz/5mpgr/

 

********************************************************************************

Link to post
Share on other sites

W poprzedniej ankiecie (trzecia edycja) głosowało 390 'benchmarkowców', ciekawe dlaczego tym razem trochę mniej.

Tak więc mały apel - GŁOSUJCIE :!: :!: :!:lol:/b]

Tylko tym razem na stronie głównej nie widniała oczojebna informacja o kolejnej edycji i pewnie dlatego, nawet już wcześniej kolega o tym pisał...no ale z drugiej strony dobrze, bo głosują tylko, że tak powiem Ci bardziej wtajemniczeni... :)

Hehe, to taka mała ściema była, teraz także w wykonaniu torture :lol:

Wiadomo, nie ma to jak dobra gra pozorów 8-)
Link to post
Share on other sites

Za 1000zł ciężko o dużo lepsze części (procesor, grafika i zasilacz). Za 1000zł można by w miarę dobry procesor i grafikę wstawić ale z zasilaczem byłby już problem :lol:

dlatego chyba lepiej grafa, zasilacz i jakiś mugen 2 xD a wtedy torture nie bał by się oc :lol:

Link to post
Share on other sites

Co to w ogóle za herezje?! Wyniki jutro dopiero :lol: Nigdy w życiu niczego nie wygrałem, więc nawet się nie nastawiam. Nie ma w tym żadnej ściemy, ani nic :lol: Wiem, że mam sporo głosów, szanse są, ale... wyniki jutro i koniec.

 

Ja mogę Wam opowiedzieć jak będzie moja "osobistyczna" modernizacja wyglądała, skoro już tak zachodzicie w głowę:

- Sapphire 4670 Ultimate (pasywne) - 300zł

- Pentagram Karakorum - 100zł

- jakaś nowsza Audigy/X-Fi - 150zł

I gotowe :) Rozciągnie się to na pół roku, ale plan już jest. Aha, a jak znajdę milion na ulicy to zaszaleję i kupię modularny zasilacz :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...