Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, czwarta edycja


Recommended Posts

Procek, ja mam tak samo, do grynkowski i ZeTeK dodał bym też torture. Taka nachalność jest denerwująca i nie głosuję na takie osoby.

 

Proszę, aby osoby głosujące (w tej czy przyszłej edycji) też o tym pomyślały i oddały głos na kogoś kto nie jest tak nachalny.

Link to post
Share on other sites

Procek, ja mam tak samo, do grynkowski i ZeTeK dodał bym też torture. Taka nachalność jest denerwująca i nie głosuję na takie osoby.

 

Proszę, aby osoby głosujące (w tej czy przyszłej edycji) też o tym pomyślały i oddały głos na kogoś kto nie jest tak nachalny.

 

Ja proponuje by w przyszłej edycji, jakiś użytkownik miał przypiętego posta do góry i edytował go z takimi danymi jak osoby zgłaszające się i link do ich "reklamy" wtedy może będzie mniejsza nachalność co poniektórych :P

Link to post
Share on other sites

No tak, torture też zaczął trochę przesadzać, jak zobaczył, że ktoś na niego głosuje.

Ale ma mimo wszystko duży wkład w rozwój forum, więc jednak na niego zagłosowałem.

 

 

Ja proponuje by w przyszłej edycji, jakiś użytkownik miał przypiętego posta do góry i edytował go z takimi danymi jak osoby zgłaszające się i link do ich "reklamy" wtedy może będzie mniejsza nachalność co poniektórych ;)

Niestety na tym forum czas edycji jest ograniczony :P
Link to post
Share on other sites

To może zrobić to na takich zasadach:

 

- 1 prezentacja w jednym poście i nic więcej

 

 

Ktoś czegoś zapomiał dopisać? trudno, najwyżej dopisze w nastepnej edycji.

Już to proponowałem, ale Tomek Stiller stwierdził, że to ograniczanie wolności głosu :?

Link to post
Share on other sites

chłopaki :P nikt nie jest idealny.

przy następnej edycji powinna być strona i tak jak do newsów każdy zaprezentuje swój komputer i wtedy będzie spis i klikając otworzy się prezentacja tego użytkownika i każdy mógł by wybrać kogoś kogo uważa za osobę która warta jest tego głosu... pzdr (mam nadzieję że zrozumieliście) ;)

 

ps ciekawy jestem ile głosów nazbierałem :P

KIEDY TE WYNIKI CHCĘ ZOBACZYĆ TE SŁOWA "Wygrał Torture" xD

Link to post
Share on other sites

Procek, ja mam tak samo, do grynkowski i ZeTeK dodał bym też torture. Taka nachalność jest denerwująca i nie głosuję na takie osoby.

 

Nie no chłopaki jak podliczyłem mam jedną prezentację i trzy posty z prośbą o głosy. Reszta to nie jest offtop tylko starałem udzielać się w dyskusji... Chyba ciężko to nazwać nachalną reklamą... A przynajmniej nie bardziej niż u innych.

Choć i tak poprawię się w następnej edycji. W tej taki użytkownik jak ja mógł się pokazać tylko w taki sposób. Wyobraźcie sobie że mam tylko prezentację i nic więcej. Żadnej szansy nawet na kilka głosów...

 

Ale rozumiem i za miesiąc będzie duża poprawa obiecuję :P

Link to post
Share on other sites

Ja bym na waszym miejscu już zaczął rejestrować fikcyjnych użytkowników (żeby nie pojawili się w jednym dniu) w różnych kafejkach internetowych i z komputerów znajomych (żeby nie mieli jednego IP)... i wygrana w kieszeni :P :twisted:

Link to post
Share on other sites

Ja bym na waszym miejscu już zaczął rejestrować fikcyjnych użytkowników (żeby nie pojawili się w jednym dniu) w różnych kafejkach internetowych i z komputerów znajomych (żeby nie mieli jednego IP)... i wygrana w kieszeni :P :twisted:

o jaki cwaniak 8-)

hahaha ktoś mając zmienne ip mógł by robić tak na swoim komputerze xD ale ja już nie podpowiadam xD

Link to post
Share on other sites

Dlatego też trzeba wprowadzić pewne ograniczenia, żęby zapobiec takim fałszestwom.

 

Np.:

 

może głosować user, który:

 

- jest na wortalu od min. miesiąca

- ma min. 5 postów na forum

- logował się do serwisu min. 20 razy (w tym min. 10 w odstępach czasu min. jednogodzinowych)

- ma minimum 10 komentarzy w newsach\recenzjach

 

Do tego dołączyć blokowanie głosowania więcej niż 1 raz z jednego numeru IP.

 

Zminimalizowałoby to możliwośc oszustwa przy głosowaniu.

Link to post
Share on other sites

Dlatego też trzeba wprowadzić pewne ograniczenia, żęby zapobiec takim fałszestwom.

 

Np.:

 

może głosować user, który:

 

- jest na wortalu od min. miesiąca

- ma min. 5 postów na forum

- logował się do serwisu min. 20 razy (w tym min. 10 w odstępach czasu min. jednogodzinowych)

- ma minimum 10 komentarzy w newsach\recenzjach

 

Do tego dołączyć blokowanie głosowania więcej niż 1 raz z jednego numeru IP.

 

Zminimalizowałoby to możliwośc oszustwa przy głosowaniu.

To też by nie wyszło, osoba która chciałaby wygrać moim sposobem (zacierając za sobą wszystkie ślady, bo taka która zastosuje to bezmyślnie to łatwo wykryć), cechuje się cierpliwością i wytrwałością... np. gdyby mi zależało to i przez rok mógłbym budować bazę aktywnych użytkowników (jeżeli posiadałbym zmienne IP)... nawet kilku mogłoby mieć prawdziwe adresy zamieszkania :P wtedy wygrałbym kilka razy :lol:

 

Kto wie... może właśnie sam siebie zacytowałem :P;) - żartuję oczywiście.

Link to post
Share on other sites

Hmm... nie pamiętam gdzie to sie robiło, ale można było w Windowsie otrzymać taki plik txt z konfiguracją komputera.

 

Jeśli dać wymóg tego do komputerów zgłaszających się oraz głosujących... można byłoby troche ograniczyć oszustwo ludzi z neostradą :P

 

Choć już takim czymś są uzasadnienia, wierzcie mi, kiedyś robiłem za ankietera (wymóg mojej uczelni ; d) i ciężko jest coś ciemnić ze 100 razy, żeby nie brzmiało tak samo... a każdy człowiek jednak potrafi troche inaczej ująć pewne sprawy.

 

No i dobrze by było, żeby to redakcja z powiedzmy 3 wytypowanych przez głosy użytkowników, wybierała tego ostatecznego.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...