Skocz do zawartości

Jaki telefon dual sim ?


Recommended Posts

Telefon do 1000zł szukam z dual sim. Co wyszukałem to najbardziej mi przypadł do gustu Meizu M1 Note. Czego oczekuje ? Szybki, płynny, 2Gb ram, dobry aparat i dobra bateria. A może coś z Xiaomi polecacie ? Czy może ściągać Asus Zenfone 2 ? 

 

2 pytanie ile mniej więcej wart jest G2 mini w stanie bdb bez rys itp z pękniętą szybką ? Od prawej strony głośnika przez 1cm pod kamerką do wideo rozmów do krawędzi ? Wszystko sprawne tylko to nieszczęsne pęknięcie... z gwarą z plusa pół roczny

 

Aero mnie nie interesuje lecę na LTE ale u mnie max 13 MB/s a HSDPA masz do 42 więc LTE też nie konieczne. Rozmiar ? Od 4.7 do 5.6

Edytowane przez kuku8
Link to post
Share on other sites

Miałem ten sam problem

 

Nie chciałem wydawać ponad 1,5k na HTC one lub LG G3 w wersji dual sim

 

i po miesiącu zastanawiania się wybrałem

 

ASUSa Zenfone 2 - wersja 4GB ram i 32GB wewn. - za 1130zł 

 

teraz czekam na przesyłkę

 

MEIZU M1 Note darowałem sobie po wizycie w EuroRTVAgd - jest tandetnie plastikowy

Link to post
Share on other sites

jak nie chcesz 4GB ram i mocniejszego procka to weź wersję z 2GB ram - jest dużo tańsza 

 

poczytaj tu

 

http://www.tabletowo.pl/2015/04/28/testujemy-asus-zenfone-2-pierwsze-spostrzezenia-po-kilku-dniach-uzytkowania/

 

w komentarzach wpis

 

"Z tego co wyczytałem na forum XDA to problem z jakością zdjęć wynika z oprogramowania. Twierdzą, że "skopany" jest tryb auto. Po przestawieniu na manual podobno robi świetne zdjęcia. Podobno :))"

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A Huawei Honor 6 ? Widzę że jest w dual sim też.

Ten asus taki piękny... ale 300 zł droższy...;/ No i problem z gwarancją...

A czemu męczarnia ? Powiedziałbym że kontrowersyjna nakładka, bez przycisków wstecz... i nie w pełni przetłumaczona...

Właśnie Ravir co z tą 640 Lumią ? Ponoć duży akumulator - jak na widowsa, ale słabo trzyma. Aparat bardzo przeciętny, bo to nie carl zaiss... Z pewnej strony zaczynam się gubić... A najbardziej denerwuje mnie że niektórzy recenzenci porównują nawet tego meizu (w tym wypadku MX4) do Z3... I chcą by był o połowę tańszy ale i lepszy..A jakieś XIAOMI ? 

Link to post
Share on other sites

Aparat jest bardzo dobry - porównywałem go z L920 i nie widziałem większych różnic - zresztą w L640 jest aparat z L920 :) tyle, że bez optyki Carl Zeiss.

 

Tu Masz porównanie aparatów L640, L930, Xperia Z3 oraz Aparatu Canon sx50hs

http://wmpoweruser.com/nokia-lumia-640-camera-compared-to-the-lumia-930-1020-sony-xperia-z3-and-canon-sx50hs/

Czas pracy L640 Dual Sim jest porównywalny z Lumią 720, wersja LTE pracuje jeszcze dlużej - tak więc L640 ma bardzo dobry czas pracy, zwłaszcza jak na Dual Sim - bo DS zawsze pracują krocej niż zwykłe modele.

Z danych i testów np. GSMArena wynika, że L640 ma dłuższe czasy pracy od L735 o 30% nawet do 50% - ja sam posiadam Lumię 640 i Lumie 720 i Lumia 640 wygrywa - fakt, że akumulator w L720 ma swoje lata :) - ale był to długo pracujący telefon. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To na boju zostały mi albo ta lumia albo meizu. Jeden i 2 mi się cholernie podoba, szczególnie ten meizu - ten 1 przycisk te bajery itp... ale odstrasza gwarancja jak i jakość wykonania. Nokia ? MIałem L920 - aparat bardzo się podobał ale te kafelki mi się nudziły... Co wybierać...

Link to post
Share on other sites

Trochę niżej Masz watek o poszukiwaniu digitizera do Xiaomi :) - obstawiam, że z Meizu będzie podobnie :)

 

Pamiętaj też, że nadchodzący Windows 10 dużo zmieni w wyglądzie - już dziś można naprawdę dużo zrobic z "kaflami' - a W10 daje jeszcze większe możliwości :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...