Skocz do zawartości

ASUS P5K SE a oc ?


Recommended Posts

Witam, przymierzam się do kupna o to tego http://allegro.pl/nowa-plyta-asus-p5k-se-oem-gw-fv-i1265717770.html modelu płyty głównej . Siedzieć będzie na niej E7200 ,i pytanie jest takie czy wyciągnę go na te 3.6-3.8 Ghz ? Słyszałem że płytka fajnie się kręci ,ale nie mam pewności co do tego SE, dlatego głównie się pytam o to .

PS: Cena też dobra ? (dodam że jest na nią 12 MS GW :roll: )

 

Pzdr ReV.

Link to post
Share on other sites

Słuchaj, mam p5k i q6600 G0 i wyciągnąłem z niej spokojnie 3,7 GHz stabilne :roll: Płyta mimo że ma tylko 3 fazy zasilania osiągnięcie takiego wyniku nie stanowiło problemu :tajniak: Pamiętaj jedank że każda płyta jak i pamięci nie podkręcają się tak samo i wynik np. 3,8 GHz może być nieosiągalny mimo że ludzie tyle wyciągają ^^

Link to post
Share on other sites

Słuchaj, mam p5k i q6600 G0 i wyciągnąłem z niej spokojnie 3,7 GHz stabilne ^^ Płyta mimo że ma tylko 3 fazy zasilania osiągnięcie takiego wyniku nie stanowiło problemu :tajniak: Pamiętaj jedank że każda płyta jak i pamięci nie podkręcają się tak samo i wynik np. 3,8 GHz może być nieosiągalny mimo że ludzie tyle wyciągają :D

Do HD4850 imho te 3.6 Ghz nawet starczy . A jeśli sie poszczęści to i 3.8 Ghz nie będę gardził .. :pajac:

Tak po za tym jaki wynik w 3dmark06 powinien wyciągnąć HD4850 z E7200 stock ? Jak chwilowo testowałem na G31MT-P35 wyszło o ile pamiętam 11 700 PK . Przy rozdzielczości 1024x768 (na więcej 15' LCD) nie pozwala :menda: Jest to normalny wynik ? Mógłby ktoś z podobną konfiguracją przeprowadzić test w tej rozdzielczości ? Będę wdzięczny :roll: :help:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...