Skocz do zawartości

Smart do 800 4,3' - 4,6'


Recommended Posts

Witam.
Jako że idą komunie (sic!) trzeba by coś było kupić.
Wybór padł na telefon i z tym zwracam się do Was.
Potrzebuję telefonu do 800 PLN, w stanie Nowym, bez umowy, w rozmiarze 4,3 - 4,6 cala, na Androidzie.
Przeznaczenie telefony będzie dziwne, bo służyć będzie do.. gier, co za tym idzie na dalszy plan schodzi aparat, jakość dźwięku itd. (też byłem za tabletem, ale zostałem przegłosowany)
Szczerze w ogóle nie orientuję się w tym wszystkim, jaki model, proc, ram itd.
W oko mi wpadł SAMSUNG i9195 Galaxy S4 MINI LTE, ale wolę się dopytać znających temat.

 

Dzięki za sugestie i podpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Jedynym wartym rozważenia telefonem z takim rozmiarem wyświetlacza jest Sony Xperia Z1 tylko będziesz musiał trochę naciagnąć budżet. W takie telefony jak podany wyżej to nie warto "inwestować" bo nie są warte swojej ceny.

 

Niestety.. i za drogi i za duży.

Link to post
Share on other sites

Tak się zastanawiam.. Osobiście mam L735. Przejrzałem sklep i w sumie nie wiem czy są jakieś "normalne" gry na Androida których nie ma na WP. Tak jakoś rozsadek bije mi się z zachcianką po głowie :-) dawid0032 dobrze kombinujesz ;-) takie czasy że dziecku na komunie "daje się" więcej niż młodej parze na nową drogę życia, ale to taki prywatny wywód.

Link to post
Share on other sites

No dokładnie. Bez quada, laptopa za 3 tysie, ps4 albo nowego drogiego smartfona nie ma komunii :P a prawda jest taka że takie dziecko z pierwszych kilku klas podstawówki będzie na nim tylko grało i ewentualnie rozmawiało z rodzicami i dziadkami i wykorzysta jego potencjał tylko w kilku procentach a dodatkowo może go szybko zniszczyćbalbo zgubić :) no ale jak ktoś koniecznie chce tak dużo wyłożyc to już jego sprawa ale osobiście twierdzę że nie ma sensu :)

Więc taki G2 mini, L90 albo Xperia M2 byłyby wystatczające w zupełności :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...