Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Przymierzam się do kupna dysku ssd na system, będzie też na nim jedna gra Wiedźmin 3

zastanawiam się nad 2 dyskami:

- Samsung 850 evo 120gb

- Crucial M550 128gb

 

Samsung jest troszkę szybszy i ma chyba dłuższą gwarancję, naczytałem się trochę opinii o samsungach

jedni chwalą inni narzekają, podobne opinie czytałem o crucialu tyle że o wersii BX100

Który będzie lepszy? głownie chodzi mi o żeby trzymał się osiągów takich jakie producent deklaruje, żeby np za rok nie zwolnił o polowe czy coś

budżet to tak 300zł

Link to post
Share on other sites

 

 

Który będzie lepszy? głownie chodzi mi o żeby trzymał się osiągów takich jakie producent deklaruje, żeby np za rok nie zwolnił o polowe czy coś

 

Dyski na TLC stanowczo odradzam. Miały one jeszcze nie tak dawno zagorzałych zwolenników, ale po cyrkach z 840 EVO coś przycichli ;)

 

M550 za 259 zł to świetna oferta.

Link to post
Share on other sites

A czekałem kiedy napiszesz..... 

Sam używam 128 gb, 3 lata temu to był standard jeśli chodzi o pojemność. Teraz minimum to 250/256 gb, choć 500-ki wypadają  korzystniej. A dwa pytanie ile będzie "ważyć" instalka Wieśka. Może zostać mało miejsca. A dwa Ronon napisał że ma budżet 300 zł, do tych 380 aż tak dużo nie brakuje. 


ps. Nowaj co myślisz o bx100 500 gb i mx200 500 gb, bo coś chyba temat internetu światłowodowego w mojej miejscowości zaczyna się wyjaśniać. System by został na plextor m5p 128 gb, a instalki gierek na drugim ssd (waham się pomiędzy bx100 a mx200) 

Link to post
Share on other sites

Oba są dobre. Wszystko zależy od ceny - przy tej pojemności różnica w wydajności pomiędzy MX200 i BX100 jest na tyle mała, że nie ma co się nią kierować przy wyborze. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...