Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie wiem, nie znam tego sklepu

Weź G2. Lepiej leży w ręce bo nie jest taki kanciasty, nie jest taki wielki bo Sony ma kilometrowe ramki niewiadomo po co. G2 ma też znacznie lepszy ekran. Sony jak ja tą cene taki ekran to dla mnie jest porażka. Dużo tańsze telefony mają lepszt ekran

Jedyny minus LG to brak wejścia na kartę sd

Link to post
Share on other sites

Z czystym sumieniem moge polecić G2 i według mnie jest lepszym wyborem niż Z1 bo ma o niebo lepszy ekran, większy ekran przy mniejszej i bardziej ergonomicznej obudowie, kręci lepsze filmy i ma optyczną stabilizację obrazu (choć w nocy zdjecia wychodzą niezbyt dobre), narzekać można jedynie na ograniczone miejsce na dane bez slotu na kartę pamięci które posiada xperia

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

G2 to najlepszy wybór w tej cenie. Xiaomi ma dobre smartfony ale jeszcze nie jest w Polsce więc z gwarancją nie jest zbyt wesoło.

 

jak nie jak jest :)

 

 

sklep: 

http://www.xiaomiforsale.com/pl/content/25-eu-service-center

gwarancja realizowana w PL - adres:

Bartłomiej Feltman (znany jako "Acid")

Bacciarellego 75A / 4

51-649 Wrocław

Telefon: +48 662 383 350

 

 

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

od 2 miesięcy poza serwisem pogwarancyjnym Acid zajął się też we współpracy z XFS serwisem gwarancyjnym na pełny okres 1-2 lat (w zależności od wyboru przy zakupie) - w przypadku braku możliwości naprawy w PL lub Czechach to wysyła telefon dopiero wtedy do Chin.... dobra koniec spamowania ;) ja osobiście czekam właśnie na Mi4i bo Redmi2 w wersji 2GB nie posiada wcdma 900mhz a to przekreśla jego użytkowanie poza miastem - potwierdzenie Acida odnośnie serwisu jest tutaj: http://miuipolska.pl/nowy-sklep-xiaomiforsale-com/

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...