Skocz do zawartości

Zacinanie się internetu w Galaxy S5


Recommended Posts

Witam. Tworzę tutaj nowy temat, ponieważ większość forum przeszukałem ale nie znalazłem rozwiązania.

Posiadam Samsung Galaxy S5. Zakupiłem nowego ponieważ zepsuł się Sony Xperia T. I codziennie na telefonie pogrywam w Castle Clash (gra wymagająca stałe połączenie z internetem)....do rzeczy. Przy podłączeniu się przez wifi i włączeniu gry gdy próbuje coś w grze zrobić dotykając ekran aby np: umieszczać wojsko to gra z opóżnieniem reaguje na mój dotyk ekranu a Czasami nawet rozłącza mi gre. kilkakrotnie wyskakuje androidowski komunikat że połączył się z NETIASPOT- XXXXX itd. :/ W Xperii T tego nie miałem :/ tym bardziej że takie zacinki zdarzają się nawet przy internecie z karty (micro sim) którą mam na abonament i tam posiadam pakiet internetu. Jak korzystam z internetu z micro sim to zacina się ale rzadko. Jak z Wifi to nie da się grać. W xperii T gdy podłączałem się przez wfifi to śmigało i i latało elegancko.

Co może być przyczyną ? proszę o pomoc.

Edytowane przez Wnk12
Link to post
Share on other sites

Instalowałeś aktualizacje i zapomniałeś wyczyścić system do zera?

Tzn jak system? Telefon był już aktualizowany. Jak go kupiłem to już miał Andka 5.0. Ja tylko wepchałem kartę micro sd z moją muzyką i zdjęciami i wszystko.

 

A tylko w tej grze?

Rzeczywiście! :/ w innej grze to chodzi normalnie internet. Komendy są płynne

Dlaczego tak jest że np: w mojej grze to się dzieje ??

Wykorzystując internet z karty sim da się grać chodź też zacina ale przy Wifi ?? posiadam netie 20 mb i żeby net przez wifi gorzej działał niż z karty sim ??

Dziwne. Ktoś coś wie ??

Ponawiam! zna ktoś rozwiązanie ?? Proszę o pomoc.

Jak nie znajdzie się rozwiązania to telefon sprzedaje....w du**e mama takie urządzenie za które tyle pieniędzy wykładam a ono nawet wi-fi zacina!!! to za 400 zł Xperia T działa 2 razy lepiej! dobrze mi mówili żebym Szajsungu się nie łapał! Kolejny strzał w kolano!

Edytowane przez Wnk12
Link to post
Share on other sites

Ok chłopaki, posłucham się was jeszcze! Wybaczcie za użyte słowa w poście ale naprawdę to jest denerwujące :/ szczególnie że teraz transfer na karcie mi się skończył a z wifi skorzystać chce aby pograć :/

 

Może gra zepsuta?

Xperia T to kastrat w porównaniu do s5.

 

Może i być że gra zepsuta. Dużo aplikacji może działać tam! a tu nie.

 

 

A tą grę masz na karcie SD?Może ona nie domaga.Przenieś do fona i wtedy zobacz.

 

Właśnie przeniosłem na telefon i dalej zawiechy wali. Porażka totalna.

 

Dobra chłopaki! po lajku dla każdego kto próbował pomóc. Dzięki naprawdę. Jakby ktoś miał jakieś pomysły co do tego problemu to pisać na pw. Temat do zamknięcia.

Edytowane przez Wnk12
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...