Skocz do zawartości

Problem z uruchamianiem programu jako administrator


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez helfi,

Recommended Posts

Witam, próbuję zaktualizować bios na mojej karcie graficznej programem ATIwinflash i mam problem

 

odpalam program prawym przyciskiem i wybieram opcje Uruchom jako administrator a i tak wychodzi mi taki błąd http://s10.postimg.org/gg33vx1jd/screenshot_71.png

 

Nawet w wierszu poleceń odblokowałem profil administratora komendą net user administrator /active:yes

 

i jako użytkownik - administrator mam taki sam błąd podczas odpalania Atiwinflash.exe

 

Mam Windowsa 7 Professional 64bit

Link to post
Share on other sites

Spróbuj zrobić to w trybie awaryjnym bo może sterownik blokuje coś. W trybie awaryjnym jest ładowany podstawowy sterownik graficzny.

 

Jakby to nie pomogło to zaloguj się jeszcze na konto Administrator i spróbuj tym kontem to uruchomić.

Link to post
Share on other sites

W trybie awaryjnym na koncie administratora wierszem poleceń jest dokładnie to samo

 

 

Tak @helfi należę do grupy administratorów http://s10.postimg.org/67amq3dhl/screenshot_72.png

 

Dodać mogę jeszcze że wersja programu to 2.6.7 w starszych wersjach programu również pojawia się ten sam komunikat

Edytowane przez Maniok84
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Wejdź do tego zarządzania komputerem i usuń się z grupy(zresetuj wcześniej hasło ukrytemu adminowi) i dodaj lub przeloguj na ukrytego admina(trzeba włączyć, chyba, że sobie uprawnienia zabierzesz).

Wcześniej jeszcze w tym uproszczonym menu możesz wybrać ostatnią opcje zmiany ustawień kontroli, w której suwak na sam dół trzeba sprowadzić.

 

To najprostsze co możesz zrobić. W sumie nie zaszkodzi napisać do MS zapytania.

Edytowane przez helfi
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki helfi, usunięcie mojego konta z profili użytkowników pomogło, szkoda tylko że zapomniałem wyeksportować wszystkie dane i zakładki z przeglądarki ale cóż lepszy rydz niż nic. Temat do zamknięcia

Edytowane przez Maniok84
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...